Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van-e ötletetek arra, hogy...

Van-e ötletetek arra, hogy hol lehet orvosokkal ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy a baráti körünk nagy része hasonló végzettségű, érdeklődésű..:(

Annyira szeretnék jófej (ez fontos), normális és orvos végzettségűekkel ismerkedni. Mit tanácsoltok?

(priviben érintettek jelentkezését is örömmel fogadom)

38/L



2018. ápr. 7. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sunrider központ.
2018. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
kórházban
2018. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Fhú... orvosok már egyetemen is olyan brutál elkülönült klikkekben vannak. Ezek semmi mást nem csinálnak, mint vedelés és tanulás. Gondolom egyetem után rajtuk marad ez a stílus. Én csak felszínes kapcsolatra számítanék tőlük, semmi komoly varátság vagy társ. De ivócimborának még beválhatnak.
2018. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Írj.
2018. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, igen, de ha nem gond, privit helyett élőben jelentkeznék nálad, mégpedig egy kényszerzubbonnyal. ;-)
2018. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a további ötleteket:)

ééés.. igen..:D Tényleg el vannak tűnve civilben.. De azt gondoltam, hogy csak számomra...Valahol csak szórakoznak a nyitott, érdeklődő orvosok is:)

2018. ápr. 7. 22:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért pont orvosokkal szeretnél ismerkedni?
2018. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alain Delon ***** válasza:
Nem nagyon keverednek ők más társasággal, max. ügyvédek, ilyesmi.
2018. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

"Miért pont orvosokkal szeretnél ismerkedni?"


Mert bizonyos nőknek csak a titulus és a jövedelem számít!

Mindegy, hogy pl.150 magas és 150 kiló és egy arrogáns bunkó, csak ott legyen a nevében a doktor.

Mivel ha ott a "Dr." akkor lehet villogni vele a hülye barátnők és családtagok előtt.

No meg ugye dől majd a lé.

Meg persze fel lehet majd venni a férje nevét, és akkor az ő nevében is ott lenne a dr.


De majd a kérdező elmondja a saját verzióját...

2018. ápr. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

"Nem nagyon keverednek ők más társasággal, max. ügyvédek, ilyesmi."


Magamból kiindulva biztos, hogy vannak mások is, akik szívesen barátkoznak, ismerkednek más érdeklődési körű emberekkel. Én orvostanhallgató vagyok, a saját szakomról van a legkevesebb barátom, ismerősöm, legfeljebb 10 ember jut most eszembe orvosiról, akivel egyáltalán beszélő viszonyban vagyok. Sosem vonzott a bulizás, lerészegedés, félalkoholista életmód (plusz olyan orvos szeretnék lenni, aki példát mutat, nem olyan, aki minden hétvégén az árokparton fetreng aztán kioktatja az alkesz Pista bácsit, hogy az ivás rossz...), ezért nem is nagyon kerestem a csoporttársaim, évfolyamtársaim társaságát. Nyilván többségében ugyanezekkel az emberekkel fogok dolgozni, úgyhogy ott sem valószínű, hogy túl közeli kapcsolatba kerülök majd a kollégáimmal. Arra akartam kihozni ezt az egészet, hogy ne aggódj kérdező, biztos találsz másokat is, akik hozzám hasonlóak mindkét nemből, de mi vagyunk a kisebbség, úgyhogy elég sokat kell majd keresgélned :D

2018. ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!