Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért félnek a lányok orvosokk...

Miért félnek a lányok orvosokkal, jogászokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 12:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék velük ismerkedni, ők amolyan fétiseim :D
2014. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Látom tisztában vagy a fétis szó jelentésével.

Szerintem egyáltalán nem félnek velük ismerkedni, maximum te rosszakat találtál eddig.

2014. jún. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

Mert az orvos rájön , hogy már több 100 retkes f@@sz megfordult benne.

A jogász pedig rájön, hogy egy ingyenélő szuka.

2014. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

#3 haha :D


Nem félnek egyébként, főleg a mai lányok, max. megvárják, hogy sok pénzük legyen.

2014. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
ez nagyon egyszerű! az orvosok és jogászok egymás közt házasodnak, és azért egy csomó nő nem tud ezeknek az elvárásoknak megfelelni. jelesül: nem jogász vagy orvos.:)
2014. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3%
Eszembe nem lenne egy alacsonyabb "sorból" származó, butácska nővel komolyabban kezdeni, lásd perspektíva nélküli bolti eladók, fodrászok, műkörmösök.
2014. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ja csak ha nem lenne bolti eladó és a boltok bezárnának akkor ti diplomások éhen halnátok.
2014. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

7#

Diplomás vagyok és amikor a tescoban fizetek akkor mindig az automata kasszát választom, mert sokkal jobb mint egy eladó. :D

2014. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Helyes hozzáállás. Válaszd azt a kasszát az eladó helyett, aki ez miatt elveszíti majd a munkáját, nem tud neked fizetni a szolgáltatásaidért akár orvos/ügyvéd vagy akármi vagy és így te sem leszel gazdag. Éljen az értelmes diplomás logika...
2014. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

9#

Közgazdász vagyok, tehát ehhez jobban értek amit te leírtál.

Válaszd az eladót, de abban ne reménykedj, h az automata kasszát majd elviszik onnan.

2014. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!