Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért próbál a barátnőm...

Miért próbál a barátnőm mindig lebeszèlni a srácokròl?

Figyelt kérdés

Ha tetszik nekem valaki és ezt elmondom neki rögtön elkezdi kritizalni hogy"szerintem nem néz ki jól" aztán meg azzal jön elő hogyha beszèlt már vele vagy esetleg több dolgot tud róla hogy "ő egy szemèt/hülye stb" ès ha mindez nem lenne elèg mèg azt is felhozza "néz már râ arra a srácra tuti hogy azok a szőke plázacicák kellenek neki nagy mellel stb" nem mondja ki azt hogy èn esetleg nem kellenèk a srácnak de mintha erre utalna" mivel én nem vagyok az a kiköpött csini baba típus" hogy mèg csak ne is ábrándozzak. Ez kivétel nèlkül mindig így van.

Bezzeg èn mindig vègig hallgatom h jelenleg ki akar vele randizni(mert hogy abból rengeteg van) ès pròbàlok neki még tanácsot is adni ő meg...

18/l



2018. ápr. 8. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Mert egoista, és szúrja a szemét, ha neked jó lenne. Vagy mert azok a fiúk téged szebbnek gondolnak, mint őt, ezért direkt csinálja.


Ha annyira jó barátnők vagytok, hozd fel neki a témát, kérdezd meg. Nem igazság, hogy te hallgatod a nyafogását, és még tanácsot is adsz, ő meg sz@rik bele az egészbe, és semmi támogatást nem ad neked.

2018. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó egyszerű a magyarázat. Tudatalatti féltékenység, pozicióféltés.


Minden ilyen páros kapcsolatban (figyelem!!! Nem párkapcsolat, párOS kapcsolat) a két tag kicsit afféle szellemi vezetőként érzi magát a másik ember felé. Bizalom, kibeszéljük a dolgokat együtt, stb. Ez műdödik két szorosan jóban lévő testvér között is, vagy akár barátságban is.

Mihelyst valaki beférkőzik ebbe a kötelékbe, így az addigi "szellemi vezető" letaszítottnak fogja magát érezni és tudat alatt elkezdeni félteni a pozícióját és elmarni, elüldözni a betolakodót.

Ezért nem is kell haragudni, mert ezek tudattalan cselekvések, semmi közük a kicsinyes önzéshez. Van olyan is, de nem feltétlenül.

Tudat alatt motiválja őt az, hogy próbálja védeni a kis szövetségeteket. Ezt tudatossággal meg lehet haladni, felül lehet írni, de nem könnyű.


Én is haragudtam az összes csajra aki anno a haverom körül legyeskedett, pedig nem vagyok meleg. Jó erős önkontrollal leszabályoztam, de ez nem megy elsőre mindenkienk.

2018. ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagy önző. Jobban jársz ha lekoptatod.
2018. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!