Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmenjek-e a barátaimmal a...

Elmenjek-e a barátaimmal a Balatonra?

Figyelt kérdés

Igazából elég félénk vagyok, de szeretnék társasági életet is élni. Nem vagyok túl sportos és szégyenlem magam. Szívesen elmennék velük de folyton arra gondolok, hogy nem-e röhögnének ki és mit gondolnának rólam. Pár napra mennénk a Balatonra és hát 8-an lennénk fiuk (ha nem jön velünk egy lány sem). Tehát nem tudom hogy mit kéne tennem. Nem régóta ismerem őket, mindössze egy éve.


Szeretném a véleményeteket kérni ebben az esetben, hogy mit tegyek.

Leszóló kommenteket kérem hanyagoljátok.

Köszönöm.



2018. ápr. 11. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
El kell döntened, hogy megéri-e kihagyni egy ilyen élményt csupán önbizalomhiány miatt. Elég súlyos lehet, ha ilyen paranoid gondolataid vannak, a helyedben ezen próbálnék változtatni, azon dolgoznék, hogy elfogadjam magam. Ha a barátaid, akkor miért röhögnének ki? Akkor mi van, ha nem vagy sportos? Nekem van két komoly túlsúllyal rendelkező barátnőm, eszünkbe se jutott volna kiröhögni őket vagy lenézni emiatt a társaságban. Próbáld meg levetkőzni ezt a megfelelési kéynszert, mert ha érdekelni fog, mások mit gondolnak rólad, akkor sose leszel boldog.
2018. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj, de tenyleg :D Az eleted vegen csak azt banod meg, amit nem tettel meg
2018. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el! Ha nem érzed jól magad, hazamész.
2018. ápr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Menj el. Ha abarataid,akkor egyutt sportolnak majd veled.

Ott tudsz pluszni.


Ha a barataid,akkor elmennek veled hazautazas utan issportolni,h olyan kulsod legyen ,amivel elegedett leszel!


Menj! Es jovore hasonlitsd ossze a kepeket. Addigra sokkal izmossbb leszel!


Vannak izomtalan vekony lanyok is. Biztos igy is meg fogsz tetszeni sok lanynak!

N/35

2018. ápr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy ne hagyd ki. Én sem voltam soha egy társasági ember és még mindig nehezen nyitok mások felé, de ha elhívnának magukkal biztos elmennék. :)
2018. ápr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megpróbálok változtatni és elmegyek velük. Köszönöm a bíztatást. :)
2018. ápr. 11. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!