Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bosszúállásban kérem a segitsé...

Bosszúállásban kérem a segitségeteket, ötletek? A pasim épp a kedvenc, egyetlen barátnőmet, munkatarsamat valasztotta hogy megcsaljon.

Figyelt kérdés
Mivel o csak egy szerencsetlen kaoszban élő agyatlan pasi, hagyjuk veszni. De mint barátnő ilyet tenni? Mikozben a lakasaban fogadta a baratomat, siman taliztunk beszeltunk minden nap, megosztottunk egymassal mindent (pasi temat is persze) es az unnepeket pofatlanul az en csaladi koromben toltotte stb. Ja, mellesleg van baratja.Legyszi aki hasonlot irna, minek a bosszu majd az elet, stb, nem a te emberetek vagyok. Koszi!! M.

#bosszú #hazug barátnő
2018. ápr. 12. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyuld le a palijat 😃
2018. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"M." mint?


témánál maradva..legjobb bosszú ha összejön egy 10x olyan pali..


az meg nem csak rajtad áll..

2018. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy meghatná a barátnőt, ha lenyúlná a Kérdező a paliját. Akkor nem csalta volna meg. Nincs esetleg egy harmadik pasi, akiért odavan a barátnőd? Azt a pasit kéne becserkészned :)
2018. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Én biztos megrugdalnám és megtépném, hogy visítson.
2018. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát ezt én sem hagynám annyiban. Valami olyan helyzetet kellene találnod akár a munkahelyén, ahol alaposan hátba tudod szúrni. Az a legjobb, ha alattomosan csinálod és nem számít rá.

A pasi ellen meg az a legjobb, ha találsz egy nála ezerszer jobbat és látja a boldogságotokat.

2018. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A legjobb bosszú, ha semmibe veszed őket, egyáltalán nem foglalkozzol velük, nem is szólsz hozzájuk.

Azonban nem célszerű munkahelyen esetlegesen cirkuszolni.

2018. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Wow de jo hogy van itt valaki! Szoval, a pasijat mar probalkozom elerni, fb instagram... Sajnos nem igazan lép be sehova, mindenesetre várok. Ha lenyulni nem is fogom de azert meselek neki, lesz mit. Besűrítem a mondokamat egy üzibe aztán sorsukra hagyom oket majd megoldjak. Mas pasirol nem tudok akiert oda lenne, neki aztan mindegy, mindenkinek szetnyitja a lábát. Munkaban nem kockaztatok persze de mivel olyan helyen dolgozom ahol tobb szazan vagyunk, mindenesetre elmeselem a sztorit a kozeli kollegaknak. Egyebkent eszrevettem, hogy fél. Harom hettel azelott, hogy kiboritottam a bilit, tudtara adtam tök spontan modon, hogy bosszuallo tipus vagyok. (Egyebkent csak egyszer tettem rosszat egy ex pasimmal,maskor soha, ossze-vissza karcoltam az autojat. Megjegyzem draga autoja volt😂😂) Szerintetek az hogy fel mikor csapok le mar egy jo resze a bosszunak nem? Azt kellene elerni hogy aggodjon mindig mit fogok kavarni. Az azert idegesito... Nem? Van egy cicaja 😔 de imadom a cicakat nem tudom tudnek -e extra gonosz lenni.
2018. ápr. 12. 17:48
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azert ekkora rohadek nem lehetsz, mar bocs. Megertelek abban, hogy bosszuvagyad van, de megis hogy fordul meg a fejedben, hogy egy artatlan kis eletet kioltasz? Szazmillio mas modon allhatsz bosszut, de az a gyengek fegyvere. A cica kozelebe se menj.
2018. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom, nekem is van es imadom. Es igen, tenyleg nagyon rohadek lettem azok utan amit tettek. Egy bizonyos ponton az ember besokal tudod... Mikor csak azt latom, hogy mekkora szar alakok vannak a foldon. Ha ez a karmam es azert tortenik mert sok gonoszsagot tettem, hat elhiheted az nem ebben az eletemben tortent. Igyekszem normalisan, szerenyen elni, ket gyerekem van, probalok csak fenn maradni.Mellesleg ha en rohadek vagyok, akkor hogy minosited azt az embert, aki belemaszott a mi eletunkbe, elhitette a gyerekeimmel, hogy szeret minket, mikozben d.. ta az en es a csaladom baratnojet aki valentin napkor nekem sirt, hogy milyen jo baratnoje vagyok. Hurra gratulalok! Majd en folytatom a medjugorjei szent asszony eletet hatha a kovetkezo 40 evemben meg vagy szazan jol seggbe rugnak.
2018. ápr. 12. 18:18
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
5. vagyok. Ezek után a megnyilvánulások után inkább visszavonom a támogatásom... Beteges hozzáállásod van, ez már mániás.
2018. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!