Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan (volt) tanárotok,...

Van olyan (volt) tanárotok, akit nagyon szerettek? Hogyan tartjátok vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran beszéltek? Milyen messze laktok tőle? Mit tanít(ott)?

2015. aug. 24. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nincsen, örülök, ha elfelejtem. Persze voltak rendes tanáraim, de valahogy jobb, ha túl vagyok rajtuk. Van saját korosztályom, akikkel tartom a kapcsolatot.
2015. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem is van a saját korosztályomból, de azért örülök, hogy számíthatok egy tapasztaltabb emberre, akitől kérhetek tanácsot, ha olyan téma, amit nem a szüleimtől akarok.

Köszi a válaszod :)

2015. aug. 24. 10:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem felettébb jó kapcsolatom van a tanárommal. Most nyáron, inkább anyukám találkozott vele a boltban, vagy a piacon... De suliban, tanítás mellett gyakran beszélünk, illetve délután is jártam vissza hozzá énekelni.

Magyart tanít.

2015. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy másos is vannak, akik szeretik a tanárukat:D

Köszi a válaszod!

2015. aug. 24. 10:52
 5/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Viszont van egy énektanárom, akinél magánúton tanultam. Ő anyámmal lett jóban, s így már ők járnak össze.

2015. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem is jó, ha középsuli után egy-két tanárral megmarad a jó kapcsolat, mert később tényleg lehet tőlük tanácsot kérni ebben-abban. Nekem sajnos ezek nem maradtak meg, de bánom őket! Szóval én nem beszéllek le erről.


Azt viszont fontos megjegyeznem, hogy ne keverd össze a szezont a fazonnal, és ne akarj a nyakukra nőni, éjjel-nappal keresni őket! Mert az ilyesmi viszont a tanárok szemében már tanító. Egy-egy régi kedves tanítványaiknak időnként szívesen segítenek, beszélnek velük stb., de ez nem azt jelenti, hogy országos haverok... Na, remélem, érted, mi a különbség.

2015. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
"tanárok szemében már taszító*" - bocs, elírtam :D
2015. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Történelmet tanított és IMÁDTAM!!! De elment mert mepar nagyon sokaz dolgozott..épp ezert nem is zavarom. Had elje vegre au eletet!
2015. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia én a matek fizika tanárommal nagyon jóban voltam,szerettem is ezeket a tantárgyakat.Most ballagtam általánosból,de sokat beszélünk neten is és meg fogom látogatni,majd ha elkezdődik a tanév,rengeteget tudunk beszélni mindenféléről.Nagyon jóban vagyunk,mintha második apukám lenne.
2015. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én két-három tanárommal voltam különösen jóban középsuliban, és azon vagyok, leszek, hogy tartsam is velük a kapcsolatot. Persze nem "zaklatási" szinten, csak jó lenne azért valamelyest.:)
2015. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!