Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti szóba állnátok velem a...

Ti szóba állnátok velem a helyében?

Figyelt kérdés
Szóval úgy volt ez az egész hogy a párom megzsarolt hogy vagy tönkre teszem a barátságomat vele, vagy szakít. Bele mentem (nem igazán volt választásom) és baromi szemét módon csináltam az egészet. Ennek már lassan egy éve, és engem még most is belülről öl a bűntudat, meg a szomorúság hogy elvesztettem a legjobb barátnőmet. Úgyhogy meg akarom keresni (egyenlőre úgy hogy a páromnak nem mondom el). És az lenne a kérdésem, hogy ti a helyében szóba állnátok velem? Vagy szerintetek végérvényesen elcsesztem?

2018. ápr. 18. 04:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha én lennék a Volt legjobb barátnőd helyében,még fel is pofoználak.
2018. ápr. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Te is hülye vagy meg a párod is, megérdemlitek egymást. És természetesen nem állnék szóba veled.
2018. ápr. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
1 év alatt mit vársz jó hülye vagy...
2018. ápr. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nyilván nem azt hogy a nyakamba borul, és majd öröm táncot lejtünk vagy valami. Csak azt hogy (ha már nem akar a barátom lenni, amit maximálisan megértek) legalább normálisan lezárjuk a múltat és nem úgy ahogy annak idején...
2018. ápr. 18. 06:25
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Így jártál. Ez egy orbitális nagy undorítóság amit műveltetek. Megérdemled a bűntudatot. "Élvezd" ki.
2018. ápr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Egy próbát megér. Legalább a barátnőd megtudja végre, miért vetettél véget a barátságotoknak.
2018. ápr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Szomorú hogy együtt vagy egy olyan féreggel aki ilyennel zsarol, sőt aki egyáltalán bármivel is meg tud zsarolni. El tudom képzelni milyen jó lehet a kapcsolatotok. mondom ezt úgy hogyén is jártam már ilyen cipőben, csak engem nem megzsarolt a volt barátom, hanem egy üzenetet írt a barátnőm nevében ami miatt én összevesztem vele. És annak a patkánynak hittem inkább. Olyan jól és hihetően megírta az üzenetet hogy egyértelmű volt kinek higgyek.

mi se beszéltünk jó másfél évig, aztán amikor szakítottam a gyerekkel a barátnőm ezt látta (akkor még MSN volt ezerrel és látta az állapotomat hogy megváltoztattam :D:D) és egyből rám írt hogy miújság stb..aztán rátért arra hogy látja hogy szakítottunk. És kibékültünk.

De hogy te annyira buta vagy hogy egy ilyen görénnyel együtt vagy....én azt is eltudom képzelni hogy megver téged ha megtudja hogy megkerested a barátnődet.

2018. ápr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Hány évesek vagytok és milyen régi (volt) ez a barátság?
2018. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Az attól függ mit tettél vele.De aszálka valószinűleg mindenképp ott marad,meg a bizalom egy elég törékeny dolog,ami nem biztos,hogy helyreállítható.Azt érezheti újra megtennéd vele ha valaki arra kérne,vagy úgy lenne előnyös számodra.Nem biztos,hogy jól döntöttél a párodat kellett volna lapátra tenni nem a barátnődet,ha ő nme tett ellened semmit.
2018. ápr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a párodat kellett volna kitenni, milyen ember ez, hogy megzsarol, ha nem szakítod meg a kapcsolatodat egy barátoddal, szakít veled?

Pl nálunk a páromnak vannak barátai/haverjai, akiket nagyon nem bírok és iszonyú rossz hatással vannak rá, de nem zsarolgatom, max a nemtetszésemet fejezem ki.

2018. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!