Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mondják azt, hogy férfi...

Miért mondják azt, hogy férfi és nő között nincs barátság?

Figyelt kérdés
Én azt látom egy csomó férfi és nő barátkozik ,és mégsem mindenki fekszik össze.Akkor most, hogy is van ez?

2018. ápr. 19. 00:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Az egyik fél úgyis elkezd többet érezni a másik iránt, mint barátság. Illetve sokan összekeverik a barátság szót a haversággal, pedig a kettő között ég és föld van.
2018. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,a haverság az alkalmi a barátság az tartósabb és szorosabb.Én nem egy férfi nő barátot láttam már és senki nem akart senkivel szexelni és senki nem volt csúnya sem,vagy lúzer.Szerintem nem mindenki akar megfektetni mindenkit.
2018. ápr. 19. 00:24
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

Azért mondják, mert az érzelmi intelligenciájuk nincs épp a legmagasabb szinten.


Nekem is van ellenkező nemű barátom, egy csomó ismerősömnek szintén, nincs ebben semmi különös.

2018. ápr. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem azért, mert nem tudják elképzelni, hogy valakinek nem minden szimpatikus ellentétes nemű ember potenciális szexpartner. Pedig ez a helyzet, nem mindenkinek az.
2018. ápr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó felteszem nem vagytok szinglik. Úgy könnyű.
2018. ápr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk beszéltem nem egy olyan férfivel aki azt mondta a barátot vagyis a nőt meg kell dugni,ők sorra dugják a barátaikat vagyis a nőket.Szerintem ez meg gáz mert az már nem barátság és olyan sem létezik,hogy barátság extrákkal mert vagy barátkozunk vagy szexelünk de a kettőt nem lehet egyszerre.
2018. ápr. 19. 00:30
 7/23 A kérdező kommentje:

ma 00:29


Az is marhaság,miért ne lehetne szingli,ép úgy meg dughatná a barátját aki nő párkapcsolat m,ellett is.

2018. ápr. 19. 00:30
 8/23 anonim ***** válasza:
5. vagyok, a 3-ás valaszolónak írtam.
2018. ápr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
Szépen is néznénk ki, ha minden férfi barátommal szexelni akarnék, csak azért, mert történetesen épp hímnemű. Ahogy mondani szokták: ez szükséges, de nem elégséges feltétel :D
2018. ápr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
16%
Mert előbb utóbb dugás lesz a vége.
2018. ápr. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!