Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ezért nekem...

Szerintetek ezért nekem fizetni kellett volna?

Figyelt kérdés
Volt egy prezentáció amit készítettünk egy kicsi csoportban. Ehhez terepre kellett menni látogani különböző cégeket, hogy anyagot gyűjtsünk. Szám szerint 2-t. Én az egyikre nem tudtam menni, nem volt belőle gond. Na de, a csapatom ajndékot adott mind 2 cégnek, és az utazási költséget is elosztották. Én mondtam, hogy arra kifizetem a részem amire én is mentem, de szerintük mind a kettőre ki kellett volna, mert h csapat munka a végeredmény.

2018. ápr. 19. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

“csapat munka a végeredmény.”

Bizony, illett volna kifizetned. Nem elég, hogy a munkát kihagyod, de erre hivatkozva még a költséget sem adod bele, de azért a végeredményhez gondolom ugyanúgy felírod a nevedet, mint a többiek.

2018. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Ennek az a szummája, hogy az egyik helyen helyetted dolgoztak és még az ajándékból sem fizeted a részedet? Részemről kérdés nélkül beleadtam volna a pénzt.
2018. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

na várjatok, ezt kihagytam, mert eléggé vélemány fordító lehet

- azért nem mentem mert temetésen voltam, ebből nem is volt baj miatta

- én a városban is tudtam több olyan helyet ahova bkv-val eljutottunk volna, de ők kifejezetten azrt akartak autózni több száz kilómétert mert akkor lenne egy ilyen csajos nap kimozdulni stb. Ezért sem veszekedtem velük, mert úgy se tudtam volna menni. A cég akikhez mentek, nekik pedig valami feledtébb drága ajándékot vettek amire én már az elején megmondtam, hogy bocs de most nem futja rá, elég lenne egy köszönöm csoki is.

2018. ápr. 19. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy okkal nem mentél, azért a munka mégis a többiekre maradt, illetve az ajándékba is illene beszállnod, de ha nincs miből, akkor mond meg, hogy ennyivel tudsz beszállni a dologba és adsz annyit, amennyit szántál volna a dologra. Így lenne szerintem a legkorrektebb.
2018. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel, hogy temetésen voltál, de atótl illett volna beleadnod bizony.


Én ezért utáltam az összes tetves csapatmunkát, mert 4 emberből 2 mindig úgy gondolta, hogy telibeszarja, ellóg ilyen-olyan indokkal, összecsapja stb. És persze, hogy a mi jegyünket is lehúzták vele.

2018. ápr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De basszus itt nem arrol van szo, hogy telibeszartam.... joval az elott tudtam, hogy nekem aznap enn lesz jo mg mielott megszerveztek a latogatast. En elore szoltam, hogy ezt meg ezt nem kellene, es hogy itt is lehetne, de ha pont azert mennek mashova mert nekem nem kell mennem akkor milyen okbol szivjak a verem, hogy adjak bele? Ha esetleg egy nappal elotte mentunk vona es mondjuk egy pestibe ahova en is mehettem volna akkor akkor nem kellene penzzel lognom.

Az ugy hogy fair mar hogy ha en nem megyek akkor majd ok harman elmennek vilagga mert en majd ugy is beleadok... mert nem tudom fizikailag megallitani oket, hogy itt is lehetne ingyen menni

2018. ápr. 20. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!