Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy kisgyerekes anyuka a...

Egy kisgyerekes anyuka a facebookrol és animések, lelkitárs csoport kerdeznék?

Figyelt kérdés
benne vagyok több szülöi csoportban,meg barátkozós csoportban fb- on.29 vagyok,3 éves fiam van.hogyan tudnék hogyan szoktak ismerkedni,csak ugy irjak idegenekre ki az aki barátkozna velem? férjemmel barátokat keresunk esetleg párokat gyerekkel,de akár egyedülállokat is,akár közös programokra,strand,bográcsozás,vadaspark bármi,de aki csak velem akarna beszélgetni ugy is jó.de nem tudom hogyan fogjak hozzá.lelkitársak meg animecsoportban is vagyok,apa-anya csoport,stb hoxán is fent vagyok.mikor a fiúhaverok loloznak vagy valamivel játszanak a gépen és végig skype- on beszélnek ugy irigylem öket,nincs màsféle játék vagy közös tevékenyseg amit rendszeresen 4-5 - ten tudnak csinálni,vagy élőben olyan csoportok akik rendszeresen találkoznak de ingyenes( tanfolyamokon jol ereztem magam de fizetősek) régen tollasoztunk,kártyaztunk többen.aki tud barmiben segiteni irjon. köszönöm :)
2018. ápr. 20. 05:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Menj el baba-mama programokra, ott megismersz bőven embereket. Legalábbis tesóm ezt csinálta
2018. ápr. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!