Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok oldalakat, rendezvény...

Tudnátok oldalakat, rendezvényeket, vagy egyéb lehetőségeket ajánlani új barátságok kialakítására?

Figyelt kérdés

Vagy Ti hogyan kezdenétek hozzá a barátok keresésének?


Eléggé megváltoztam és el is költöztem egy új városba, kellene néhány tipp.



2015. dec. 10. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én helyedben vmilyen hobbytanfolyamra vagy sportra iratkoznék be. Úgy könnyebb összebarátkozni, ha hetente találkoztok, mint egyetlen alkalommal. Ráadásul ha olyanra iratkozol be ami nagyon érdekel, meg is van a közös kapcsolódási pont amiről órákat tudtok jókat beszélgetni.

De olyat is tudok, aki kresz- vagy nyelvtanfolyamon haverkodott össze vkivel:)

2015. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ezt fogom tenni, van is pár ötletem. (Amint meggyógyultam: kelleni fog 1-2 hét mire rendbejövök) :(

2015. dec. 11. 22:38
 3/3 anonim válasza:
Én kis városban lakom, és be is iratkoztam, egy tánc csoportba. Mikor elmentem az első órára, hát az átlag korosztály 40 volt. Nem tudom, h a korom bélieket mik érdeklik, de sztem, már nem nagyon járnak el ilyen helyekre, csak a "menő" dolgok érdeklik őket: fitnesz termek, TRX ilyesmi :/. De oda is barátnőstül mennek, így hát hova menjek harmadiknak? Meg, hogy szólítsam le őket? Hé nem barátkozunk? : 22/L
2015. dec. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!