Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Minnél hamarabb kéne valami...

Flegma58 kérdése:

Minnél hamarabb kéne valami megoldás "hatékony módszer” :D (a lényeg lent) (? )

Figyelt kérdés
Na tehát az a helyzet hogy van két "barátnőm" nevzzük meg őket :Pati és Noémi. Pati egy elég kövér csaj ezzel még nem is lenne gond ha ezzel ő is tisztában lenne :D meg elég b*nkó és kétszínű ,mindenkit kibeszél,és ha a másik csajjal lógok rögtön elkezd féltékenykedni(le is akarja koptatni a Noémit)és mindenben utánoz ezen kívül NAGYON nagyképű. Aztán itt van Noémi.. alpár|,b*nkó,akár kivel össze jövök ... hirtelen annyira megutálja hogy besz@rsz.. +a szemembe mondta hogy ő azt akarja hogy szakítsunk meg ilyenek. Ja és ápolatlan és elég cs0rók ami nem szégyen,de úgy tesz mintha gazdag lenne amivel már van baj. Multkor tesin szigetkört futottunk és én meg a pasim külön mentünk beszélgettün,kicsit kettesben voltunk. Na most ez a két csaj azt találták ki hogy én állandóan csak a pasimmal foglalkozok ,és őket le se sz@rom. Nem rég jöttünk össze pasimmal és ez volt az első amikor kicsit kettesben voltunk... Na de azt találták ki,hogy ezért most direkt legyenek velem b*nkók és ne foglalkozzanak velem de kb 5 percig bírták... de azért eléggé b*nkóság nem?! Meg még sorolhatnám... de nem fogom mer csak felbidegesítem magam na mindegy a lényeg az hogy full rám vannak tapadva de főleg Pati és le akarom koptatni csak az a baj hogy ovi óta ismerem és már alsó óta le akrom koptatni . Eddig sehogy sem sikerült Pls valaki segítsen rajtam 😂🙏

2018. ápr. 30. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek:”D
2018. ápr. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a retkes f^sz van?
2018. ápr. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mádár0218 ***** válasza:

Ha egyszerűen leakarod koptatni nyugodt össze szedett hangal és hozzá párosított szöveggel kezd el elemezni és felvetni neki mennyi személyiségi problémája van.


Hidd el egyből megutál és békénhagy, vagy néha be be szólogat, de egy kövér embert aki azt hiszi szép könnyen serpenyőre lehet vágni, hogy a saját személyisé álltali zsírban süljön mint egy szelet bacon.

2018. ápr. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utso válaszoló 😂 besírtam a végén de am az a baj h pasimon kivul osztalytarsaim s€gg hulyék és nem veszik észre ezt a gyök€r csajt... De am hulyeseg lenne ha tesomnak(ő is jóban van patival) azt mondanam h mondja azt a patinak h en nem akarok a baratja lenni meg tokre nem birom viszont azt birnam ha leszallna rolam stb.
2018. ápr. 30. 03:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Végigolvasta ezt valaki szerinted?
2018. ápr. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mádár0218 ***** válasza:

Mond te ennyi az egész, egyenesen a szemébe max majd visít :D


Örülök, hogy tetszett a poén :D

2018. ápr. 30. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!