Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Holnap leszek 15 éves és nem...

Holnap leszek 15 éves és nem érzem magam kicsit se boldognak mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sok barátom van jóban vagyok velük de egyszerűen magam alatt vagyok pedig semmi nem történt
2018. máj. 5. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a tini korszak. :) Majd elmúlik, Isten éltessen sokáig!
2018. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit tegyel? Rossz fat a tuzre
2018. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. 😀 Szép korszak ez..de nehéz is. Én javaslom kirándulj sokat. Ha visszamehetnék 10 évvel az időben én ezf tenném..😄
2018. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nemrég múltam 60, s kicsit sem érzem magam boldognak ettől. Majd elmúlik ez is, az is, ne bánkódj.
2018. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Előre is boldogat!
2018. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olvass sokat és nem leszel egyedül, illetve valóban sokat kirándulj. Isten éltessen sokáig!
2018. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hobbi kell, célok és sok fagyi. Vedd ezt komolyan. Én is boldogtalanságra hajlamos vagyok, és csak a célok tartanak életben. Mondjuk a fagyi már nem, mert megtudtam, hogy kerülnöm kell a cukrot, de majd biztos találok egyéb vigaszt. Rá kell jönnöd, téged mi boldogítana, és törekedni rá.
2018. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!