Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok rosszabb állapotb...

Miért vagyok rosszabb állapotban? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

3 hónappal ezelőtt lett egy új barátom. Sokat szoktunk beszélni. Néha szivat, meg beszólogat viccből, nem zavar.

Van sok problémája, főleg, hogy magányos és szeretne egy barátnőt.Sokat emlegeti fel a problémáit, mindig próbálom támogatni.

Az utóbbi időben túlságosan is eluralkodnak rajtam a problémái, olyan mintha a sajátjaim lennének.

Fáj a bőröm, kiütéseim vannak,remegek, sokszor fáj a hasam és a csontjaim, sokszor köhögök amióta ismerem és a problémáival ilyen mértékben foglalkozom.

Azt mondta, ha ennyire rossz hatással van rám, akkor a saját érdekemben ne barátkozzak vele. De én erre képtelen lennék.

Lehet ilyen negatív érzelmi állapotnak fizikai tünete? Mit kéne tennem?

16/L



2018. máj. 6. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

"De én erre képtelen lennék.

Lehet ilyen negatív érzelmi állapotnak fizikai tünete? Mit kéne tennem?"


Lehet fizikai tünete,igen.Ha tovább barátkozol vele,szenvedni fogsz.Kérdés,hogy megéri-e neked.

2018. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Fáj a bőrőd. Meg a csontjaid. Te hülye vagy.
2018. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es :D

Én kérek elnézést..

Nyílván nincs a testünkbe ideg meg ilyesmi.. ha pl. sípcsonton rúglak akkor mi történik? Nem fáj? *taps* tanuld újra a biológiát, a saját érdekedben.. :D

2018. máj. 6. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld rávenni, hogy oldja meg a problémáit, bátorítsd (esetleg elmehetne pszichológushoz is, ha nagy baj van), vagy legalább ne állandóan ezekről beszéljetek. Töltődj fel a többi barátaiddal, tölts velük több időt.
2018. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!