Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg fog bocsátani?

Meg fog bocsátani?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, nagyon haragszik rám mivel lefeküdtem valakivel. Nem érzem jogosnak a sértődését, hiszen neki van is barátnője és csupán barátság van köztünk. Amikor rákérdezett bevallottam neki, azóta még beszelgetünk csak már érezhető a feszültség és sokszor a szememre hányja. Tudom, hogy többet érez irántam mint barátság, mivel be is vallotta és a viselkedéséből is egyértelmű. Olyan mintha azt érezné megcsaltam volna, vagy én nem is tudom... De hiányoznak a közös beszélgetések, hülyéskedések meg ő maga. Már rengetegszer bocsánatot kértem tőle. Nem hagy nyugodni a gondolat.:( kérlek privátba írjatok:)
2018. máj. 7. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, te meg lefekudtel valakivel es meg el is mondtad neki. Szrrinted nem erzi rosszul magat? Hany evesek vagytok?
2018. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De van baratnoje.. ennyi erovel en is haragudhatnek , hisz vele folyamatos szexualis eletet el:/
2018. máj. 7. 12:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Eleve nem kene flortolnie velem, mert az meg a baratnojere nezve kisebb hutlenseg
2018. máj. 7. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz azon, hogy megdugna?


Na, én többekközött ezért is építettem le a "jóbarátnőmet", és dobtam ki az exemet.


Ott is "csak bírátság" volt köztük, aztán közben leveleztek mindendféle szexuális dologról is, az exem simán megcsinálta volna a csajt, ha én nem vagyok.

2018. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Méghogy barátság. Ő szexet akar, te meg az egódat fényezteted vele.
2018. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat lehet reszletesebben kellett volna leirnom... nem nagyon ertitek...
2018. máj. 7. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!