Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találhatnék igazi barátokat?

Hol találhatnék igazi barátokat?

Figyelt kérdés
Elegem van már hogy kihasználnak. Én olyan barát vagyok ha valaki bajban van akkor hajnali 2-kor is megyek még akkor is ha reggel 6-ra megyek dolgozni. Miért nehéz ilyen barátokat szerezni? Vagy miért nincs már ilyen ember a földön?

2018. máj. 12. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem irhatsz,ha szeretnel :)
2018. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem is irhatsz :)
2018. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is
2018. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Írhattok nekem is

15l

2018. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha Békés megye környéki vagy, akkor én is barátkozhatok veled.
2018. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ameddig mindenkinek ugrassz, addig ne várd, hogy nem használnak ki.

minden ember csak magára gondol, a saját érdekeit tartja szem előtt.

te is ezt csinálod, egy olyan emberre lenne szükséged, aki nem csak kihasznál, hiszen az neked rossz.


csináld ezt te is. a barátság nem más, mint a kölcsönös kihasználása egymásnak...és ugye ilyen sem nagyon létezik, az egyik fél "erősebb" lesz és nem fog engedni.


ezért kell minél több emberrel kapcsolatban lenni, mindenkiből kivenni valamit, amire neked szükséged van, esetleg adni, amire meg neki van szüksége.


ennyiről szól az élet ezen része, semmi többről.

2018. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát utolsó én azok közé tartozok sajnos akibe szorult egy kis emberiség...
2018. máj. 13. 07:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így látom, a barátságok a kihasználásról szólnak :/ főleg így felnőttként,még a gyerekeknél másabb a helyzet,de már 20+ azt veszem észre,hogy csak az érdekek miatt barátkozunk egymással. Én mindig csalódtam a barátnőimben kivétel nélkül az összesben na most vagy lenyeled,hogy folyton kihasználnak vagy lelépsz.
2018. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok, én egy 17 éves budapesti srác vagyok és énis ugyanebben a cipőben járok, irhattok nekem is! 😁
2018. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!