Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mitől lehet az,...

Szerintetek mitől lehet az, hogy 24 éves srác vagyok, de egy igazi barátom sincs?

Figyelt kérdés
Gimi alatt volt egy kettő akikről azt gondoltam, de miután véget ért egy idő után már nem kerestek nem írtak. Én egy ideig próbálkoztam, de utána hagytam az egészet.
2018. ápr. 25. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok 24 évesen, a gimis nagy barát már sehol sincs, és nem rajtam múlt. De van egy általános iskola barát, akivel még így-úgy tartjuk a kapcsolatot, de más senki.
2018. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu. Nekem csak netes ismerőseim vannak. És eggyel alakult ki úgymond barátság. Nem tudok személyesen barátkozni. 22/L
2018. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

EZ attól is függ , hogy milyen a személyiséged.


Manapság sajnos a hamis barátokat többre értékelik....

Szóval az ,hogy nincs barátod, nem feltétlenül jelképezi azt, hogy te rossz ember vagy. Van egy mondás:


"Az igazság kimondójának nincsenek barátai"

Nekem sincs túl sok...


Szép estét neked , kitartás!♥

2018. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, írj, ha van kedved! Nekem sincs egy sem.. 25f Bp
2018. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is 24éves vagyok bátyja és ugyan ebben a cipőben járok, nekem sincsenek. Csak a család, meg a munkatársak jelenléte melóban és pá. Középsuli után szétszéledtek az emberek, mindenki máshova kb. új suli új élet új barátok (nekik). Így a régiek mint én a homályba vesztek, és ahogy te is én is próbáltam velük kapcsolatot tartani, de hát nekik nem igen volt hozzá kedvük. Még akiket közelebb is éreztem magamnak is sorra hagytak el. Nem hogy találkozni nem akart, beszélni se online, aztán a kamu szövegek és a többé nem ír vissza dolog. De könyörgöm legalább annyi emberség lenne bennük hogy a képemben mondja, hogy hé ,,haver" hanyagolj mert idegesítesz vagy ne keress többet. Legalább letudtam volna zárni meg elvágni a dolgokat nem így.... Aztán megelégeltem a sokadik után, jó ha ti se én se. Ha találkoznánk valaha is egy hello és kész, nem éri meg olyan emberekkel foglalkozni akik fütyülnek rád. De itt jön be a fene hogy akkor új barátok kellenek, de honnan? Nem nekem való ez a világ... És szerintem sokan vagyunk így, de minket persze nem sodor egymás mellé a szél :D mert az úgy túl könnyű lenne.

f/24

2018. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek barátaim. Van 3 felszínes haverom, akikkel jó ha 3 havonta egyszer összefutunk, és ennyi a szociális életem. Ráadásul most éppen munkanélküli vagyok, úgyhogy sokszor hetek telnek el úgy, hogy senki sem szól hozzám. Az időm 99%-át egyedül töltöm.


23/F

2018. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekek gimiben volt egy hossszabb baratsagom aztàn az őszinteségem miatt is kett vége .
2018. ápr. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!