Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha tudod, hogy egy barátod...

Ha tudod, hogy egy barátod hülyeségre készül, meddig kellene elmenni, hogy megóvd?

Figyelt kérdés

A történet: fiú és lány megismerkednek, a fiú inkább csak könnyű szexre hajt, de ez nem az a típusú lány, és a lány észre se veszi, hogy csak erre ment ki a játék. A lány az ismerkedés alatt beleszeret, a fiú kilép a dologból. A lány pedig odáig van érte, totál beleszeretett, és bele akar menni egy ilyen se veled se nélküled kapcsolatba, hogy csak szex, mert nem tudja elfogadni, hogy nem lesz köztül semmi komoly, semmi kapcsolat, így inkàbb ez, minthogy teljesen megszűnjön még a kommunikáció is.

Hogyan állíthatnám meg? Próbàltam mondani neki szépen, csúnyán, próbáltam részletesen elmagyarázni, hogy mennyire fog fájni, ha majd pár alkalom után a srác a szemébe mondja, hogy csak ennyi volt, és dobja, vagy ha más szexkapcsolatai is lesznek mellette. De annyira odavan érte, hogy azt mondja, igy is szenved miatta, akkor mindegy. Hát nem mindegy, mert ez még sokkal tosszabb lesz így. Nem tudom, mit tehetnék mèg érte. Lehet csak hagynom kellene, és majd tanul a sajàt hibájából. De nagyon jó barátom, és szeretem, egyszerűen nem tudom hagyni, hogy fejjel szaladjon a falnak.

20-21 évesek


2018. máj. 15. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy darabig azért még ne akarj gyereket! ;)

Tudom, hogy nehéz, fájdalmas és idegőrlő de minden ember szabad akarattal rendelkezik, ez a legalapvetőbb jogaink egyike, tartsd kérlek tiszteletben. Hülyeséget csinál és szenvedni fog miatta? Lesz még 8 másik hasonló élménye az életben úgyis.


Ha nem engeded, hogy hülyeséget csináljon, akkor nem lesz tapasztalata, nem fog tudni tanulni a hibáiból. Meg akarod fosztani attól, ami az embert emberré teszi.


Hagyd békén, csinálja amit akar, de mondd meg neki, hogy te mindig mellette állsz és számíthat rád.

2018. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, nem tudsz mit tenni, hogy megakadályozd. Figyelmeztetted, nem érdekli, az egyetlen dolgod innentől, hogy amikor bekövetkezik az összeomlás, akkor nem mondod ki a kikívánkozó “én megmondtam, miért kellett ezt tenned magaddal” szavakat, hanem csak összekaparod őt a padlóról.
2018. máj. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hagyd, sajnos nem fogja elhinni amíg nem tapasztalja, néha hagyni kell az embereket pofára esni hogy tanuljanak belőle.

Amúgy úgy nagy általánosságban engem ez a kép jellemez mikor valami hülyeségre készülnek a barátaim [link]

2018. máj. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van! :) Muszáj leszek hagyni, nem foghatom a kezét. De a lelkiismeretem legalább tiszta, a magamét megtettem!
2018. máj. 16. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!