Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem igy? Van egy fiú...

Miért érzem igy? Van egy fiú akivel több hónapja beszélgetek, neten tartsuk a kapcsolatot. (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon jól elbeszélgetünk és mindennap beszélünk. Majd pár napja elmondta hogy tetszik neki valaki (azt is hogy ki). Erre elszomorodtam, és fájt is aludni is alig tudtam. Nem értem miért érzem ezt, én nem szeretnék vele összejönni. Csak szeretek vele beszélgetni. És ha egy ideig nem is ir már hiányzik. Miért van ez?

Ugy érzem össze vagyok zavarodva. Huszon évesek vagyunk.



2018. máj. 22. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még is csak érzel valamit iránta, és ez egy kis féltékenység. Vagy csak attól félsz, ha összejön valakivel, kevesebb ideje lesz rád.
2018. máj. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt hasonló, nem akartam semmi olyat a sráctól, de amikor kiderült, hogy van/vagyis lesz valakije, kicsit sértve éreztem magam. Szerettem, hogy csak velem foglalkozik. Meglehet, hogy ez önzés, de akkor lenne ez szégyellnivaló, ha beleavatkoznál abba, ami neki alakulóban van.
2018. máj. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bevallom kicsit azt hittem, hogy érez irántam valamit, mert kedves dolgokat szokott mondani pl. Hogy szerencsés lesz az a személy, akivel összejövök. De akkor ugy tünik csak ilyen a természete.
2018. máj. 22. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!