Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes tartani a kapcsolatot,...

Érdemes tartani a kapcsolatot, ha régi barát ki akar nyírni, irigy rám, gyűlöl, de 14 éves ismeretség, sok közös kaland volt?

Figyelt kérdés

2018. máj. 18. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ki akar nyírni akkor nem.
2018. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát nem úgy néz ki mintha a barátodat annyira érdekelné a sok közös élmény meg a közös kalandok. Ez a kapcsolat úgy is megszakadna magától, szóval nem érdemes erőltetni.
2018. máj. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyira, amennyire érdemes volna bemenni egy krokodiloktól hemzsegő folyóba úszkálni.
2018. máj. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Vannak ilyen pszichotikus epizódjai. Csak megtanulta eltitkolni, mert olyan munkát végez ahol ez miatt kirúgnák.

Régen szedett erős gyógyszereket is antipszichotikumot, de abbahagyta azután pedig sokat drogozott. Így nem igazán van rendbe pszichésen.

Persze úgy van vele, h semmi baj.

Aztán folyton irigy rám, közbe azt mondja neki nem számít a pénz de kajára alig telik neki, közben ha nekem bármim van akkor haragszik.

Meg mindig megjegyzéseket tesz amik arra utalnak, h egy senki vagyok, ha bármi jó is van az életemben akkor azt csak szerencsénk köszönhetem.

De ez mellett folyton panaszkodik a saját életéről.

Egy sört nem lehet vele meginni vagy egy jót kajálni mert sajnálja rá a pénzt. Ha meghívom azt természetének veszi de nem hív vissza a saját keretéig se.

Nem hív soha sehova, mert, h nekem így is túl jó az életem úgy van ezzel. Pedig én hívtam mindig, bemutattam más haverjaimnak.

Ha próbálom ezeket megbeszélni elkezd folyamatosan érvelni, h nem igaz, mindent megmagyaráz.

2018. máj. 19. 14:02
 5/8 he84 ***** válasza:
Ha ilyen sok és súlyos baj van vele, akkor nem kéne vele tovább foglalkoznod. Hiába régi barátság sok emlékkel és élménnyel, ennek így már nincs sok értelme, pláne ha semmit se javul. Remélhetőleg csak nem akarsz mellette szenvedni és folyton elciselni ezt.
2018. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vesd össze mit kapsz ettol a kapcsolattol, miben épit téged azzal, hogy mennyire huz le önbecsülesben, mennyi kisebb "késszurast" kapsz amik rosszul esnek.

A pozitiv ingerek mennyiben fedik le a negativakat.


Ha nem vagy magányos, nem is ertem mier ragadzkodsz egy lehuzo eröhöz.

Minden barátságnak lehetnek hullamvolgyei amikor eltavolodunk, jarjuk a magunk utját, de kesobb, akár már családosan ismét összesodor az élet.

A tizen huszoneves baratsagok vagy amik egy életen át is tartanak, azok ilyenek. Pl akár pár év kihagyas mert kulfoldi melo van, vagy mert fontosabb a szerelem, stb, de aztan ujra együtt valahol.

2018. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Azt döntsd el akarsz neki segíteni, energiát fektetni ebbe a kapcsolatba vagy sem? Ha igen, akkor ne méricskélj. Ha nem, engedd el a kezét, ne talalkozz vele, max 5 évente egyszer
2018. máj. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem te se lehetsz normális ha ilyenekkel barátkozol.
2018. jún. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!