Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hazudik nekem a valódi...

Miért hazudik nekem a valódi kilétéről egy anonim oldalon?

Figyelt kérdés

Levelezek itt gyk-n egy férfival, aki 30-as mérnöknek adja ki magát. Nem akar tőlem semmit: se valódi kilét, se találka, se szex. Tényleg csak beszélgetni akar velem arról, hogy kinek milyen az adott napja.

Viszont ordít az írásáról a hazugság, hogy nem az, akinek kiadja magát és nem értem ez miért jó?

Az állítólagos szakmájáról kérdeztem, és még általános dolgokat se tudott hozzáfűzni a témához. Az írás stílusa inkább egy 50-60 éves férfihoz illene, a helyesírása is túl rossz egy tanult emberhez képest. Kértem tőle egy arcképet, és egy fekete-fehér képet kaptam, amin látszik, hogy minimum 20 évvel ezelőtti és azt írta hozzá, hogy pár napos.

Ti mire tippeltek, mi lehet ezek mögött?

30 N


2018. máj. 23. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bolond.
2018. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Örül hogy egy fiatalabb nővel beszélhet, valószínű ez a helyzet. Amúgy ha saját magát adná a kutya sem állna szóba vele.
2018. máj. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok a zakkant az oldalon az anonimitas miatt. Itt lehet tolni fullba a kretent es senki sem fog rad ismerni.
2018. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Biztos jólesik neki, hogy valaki beszélget vele, de nincs értelme egy olyan emberrel beszélgetni, aki nem képes felvállalni önmagát.
2018. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

van különbség az anonimitás megtartása és a hazugságok között


miért nem kérdezel rá? am meg 2 diplomás ismerősömnek szörnyű a helyesírása, amikor kell képes korrigálni (szoftveresen), de ahogy szokott írni az durva, szóval ez nem biztos, hogy ennek a függvénye

2018. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokan csinálják, itt is. Arctalanul eljátsszák azt, amit elérni nem voltak képesek az életben.
2018. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!