Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Magyarországon miért ennyire...

Magyarországon miért ennyire divat mások külsejéből gúnyt űzni?

Figyelt kérdés
Viccet csinálni, nevetség tárgyává tenni az embert olyan dolgok miatt amiről az égvilágon semmit nem tehet? Ez miért vicces? Szerintem egyáltalán nem vicces, szánalmas.
2018. máj. 27. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
nem csak Magyarországon, hanem az egész világon divat, csak a magyar emberek vannak azzal megáldva, hogyha elmennek külföldre, minden jobb lesz, pedig nem..:D legalábbis ebből a szempontból nem, mert az emberek mindenhol ugyanolyanok. ez az egyik. a másik meg, hogy nem újkeletű dolog ez, mindig is felszínes volt a világ, és a külső szépségét preferálták. szegényes a lelkiviláguk, ezért csak azt látják meg, ami a szemük előtt van, ha már mélyebbre kell ásni, az gondot jelent. valamint szeretik erősnek érezni magukat, és ha másból nem tudnak erőt meríteni, akkor mások alázásából teszik ezt meg, hiszen ennél könnyebb dolog a világon nincs..:) személy szerint én is elítélem ezt, de tudom, hogy ezzel sajnos a kisebbségbe tartozok.
2018. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Az, hogy ki miből űz gúnyt az az ő bizonyítványa. Őhozzá tartozik.

Az meg hozzánk, hogy hogy reagálunk, egyáltalán reagálunk-e. Magunkra vesszük-e, függünk-e a másik ember véleményétől, dolgaitól.

2018. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Miért emeled ki, hogy Magyarországon van ilyen? Rasszista vagy!
2018. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg az egész világon ez megy. Nem hiszem el hogy úgy használod az internetet hogy ez feltűnt volna.
2018. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Éltem már néhány országban Magyarországon kívül, de meg sem közelítette azt ami itthon van. Nem mondják a szemébe az embernek, ha nagy az orra, füle, szeme stb.
2018. máj. 27. 12:16
 6/9 anonim ***** válasza:
egy dolog egy kis időre kimenni, meg egész életedben ott élni. ha túl sok időt tölt valahol az ember, belefásul, és hamarabb észreveszi a rossz dolgokat. azt mondod, te már több országban is éltél Mo-n kívül, akkor gondolom, sehol nem olyan egetrengetően sokat. és ha valaki mondjuk sokat olvas, bizonyára külföldi íróktól is szokott, ők is ugyanúgy írnak hasonló problémákról. vagy gondolj amerikai filmekre, vagy tipikus amerikai gimis sztorikra. ott is mindig az megy, hogy a "csúnyákat", "lúzereket" kiközösíti a "menőbb" réteg.
2018. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nemaRendőrség ***** válasza:
Hogy érted én még nem tapasztaltam ilyet?
2018. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Éltem Hollandiában 5 évet, most Svájcban vagyok 3. éve és egyik helyen sem tapasztaltam ezt a "gúnyoljuk ki a másikat, mert szemmüveges, fogszabályozós, vékony, dagadt, stb" mentalitást.


Viszont ha hazamegyek, egy napja nem vagyok otthon, és legalább egy beszólást tuti kapok.

Vagy szexistát, vagy a páromra vonatkoztathatót (alacsonyabb nálam).

2018. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

9


Erről beszélek. Valamiért az itteni emberek kedvenc időtöltései közé tartozik ez a másokból viccet csinálok és leszarom, hogy érzik magukat emiatt magatartás.

Nem tudom, olyan menő gondolom, meg tudják villogtatni "humorérzéküket". Ha ezt nem tennék valószínű hoppon maradnának.

2018. máj. 28. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!