Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kell féltékenykedni és...

Miért kell féltékenykedni és azt mondani, hogy felvágnék előtte?

Figyelt kérdés
Ma néhány tanárunk elmondta az érettségi eredményünket, előrehozott érettségit tettem számtechből és németből. Barátnőm is e kettőből ment. Infóm a második átnézés alapján 103 pontos, barátnőmé csak 85, németen sajnos pár ponttal lemaradok az 5-ről,barátnőmnek épp 4es lehet már csak. Maximalista és stréber féleség, ha valami nem 5 neki akkor nem hangoztatja, ha meg 5 akkor meg állandóan hangoztatja, utalgat rá, hogy neki 5 lett. Ma a nap végén megkaptam tőle, hogy konkrétan én előtte felvágok, hogy nekem jobban sikerült úgy, hogy én kicsit rosszabb tanuló vagyok nála. Egyáltalán nem így volt, mert csak azoknak mondtam el akik kérdezték az eredményeket és nem hangoztattam, hogy nekem jobb lett, mint neki. Annyit válaszoltam, hogy nem tudom az eredményét, tőle kérdezzék meg, de azt mondták mikor megkérdezték annyit mondott, hogy nem emlékszik, vagy nem válaszol rá, ezért érzik, hogy tuti nem lett jó neki. Tudtam hogy így fog reagálni, ezért sem mondtam el az eredményét másnak, és csak úgy nem nyögtem be 5 percenként, hogy már nekem milyen "jó" lett. Mit csináljak vele? Beszéljem meg vele, vagy hagyjam rá? Írtam neki de nem válaszol.
2018. máj. 28. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Hagyd.


Az egész kapcsolatot is hagyhatod nyugodtan a francba.


Az ilyen barát nem barát.

2018. máj. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!