Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátokat keresek, valaki?

D.krueger kérdése:

Barátokat keresek, valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves fiú vagyok és Debrecenben élek. Tavaly érettségiztem le és azóta egy barátom sincsen. Az előtt sem volt túlzottan csak osztálytársak voltunk. Még az elején nem is zavart annyira mert elkezdtem dolgozni de mostanra felmondtam és a jogosítványt csinálom és otthon vagyok. Kicsit mackós alkatom van. Énis szeretnék eljárni moziba, bulizni (néha) strandra meg ilyenek. Szerintem humoros, jófej, megértő, következetes és jóbatát vagyok. Már gondoltam arra is hogy most elmenjek egyedül egy szórakozó helyre és ott hátha találok valakit de ugy nincs kedvem elmenni. Azért ha történik velem valami jó dolog nekem is jól esne ha valakinek el tudnám mondani. Nemtudom mit írhatnák még ide, elég sok mondanivalóm lenne. Magánytól nem őrültem meg nem vagyok depis nincs semmi bajom tudom kezelni.

2018. jún. 7. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom érettségi után tanulsz tovább, ott szinte biztos hogy találsz majd valakiket, ne csüggedj ez miatt!
2018. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, barátkozhatunk
2018. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon szeretnék tovább tanulni nem vagyok egy nagy tanulós fajta :D inkább valami vállalkozást szeretnék csinálni.
2018. jún. 7. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!