Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » BFF gond. Többi lent?

BFF gond. Többi lent?

Figyelt kérdés
Nah hát az a lényeg hogy van egy lány mondhatjuk a legjobb barátnőmnek is aki azt mondta nagyon szeret mint barát..de még van 2 másik lány is akikell sokkal kedvesebb és sokkal jobban szereti őket ezt sooan mondták nekem! Én úgy érzem hogy kihasznál és kibeszéli minden rosszat ami velem történik de én ennnem ellenére nagyon szeretem..mit csináljak? Szakítsam meg vele a kapcsolatot??

#BFF #Összeomlottam #Nagyon fáj nekem
2018. jún. 13. 09:45
 1/6 anonim válasza:
100%

Nem számít, hogy ha másokat is kedvel, barátkozz össze te is velük, menjetek el együtt kikapcsolódni.


Én nem szakítanám meg a kapcsolatot, amíg nem ad rá valami velős okot. Mit kell azalatt érteni, hogy kihasznál?


Ha tényleg úgy érzed, hogy nem bánik jól veled, mindenképpen beszéld meg vele, de higgadtan, ne vesszetek össze. Készülj fel erre a beszélgetésre.

2018. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ne görcsölj rá ennyire, sőt sokkal lazábban kellene felfognod. kezdetnek elég, ha belátod, hogy ennél igazából nem lehet jobb.


már elmúltak azok az idők, amikor a legjobb barát azt jelentette, hogy jóban-rosszban veled van, és viszont te is vele. tele vagyunk felszínes kapcsolatokkal.


csak a felfogáson kell változtatnod. maradj olyan, amilyen most, de ne úgy fogd fel, hogy téged kihasználnak, meg csak sokadrangú vagy. te is ismerj meg másokat, ugyanúgy rangsorolhatod őket, ki az, aki esetleg fontosabb neked, maradhat ettől függetlenül is akár ez a személy a legfontosabb, annyi a lényeg, hogy amikor úgy érzed, hogy hanyagol, akkor nem esel kétségbe, hanem felkeresed egy másik barátodat.


eddig én is évekig gondoltam azt, hogy jó dolog az, ha megismerek valakit, utána próbálom elmélyíteni a barátságot, de a vége mindegyiknél az lett, hogy én túl sok energiát fektettem ebbe, és mégsem hozta meg a gyümölcsét, sőt végül el is kopott az a kapcsolat, mindeközben meg lehetett volna 10 másik ember is, akikre eloszthattam volna ezt a befeketett időt.

2018. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy mikor ketten vagyunk jól meg vagyunk de amikor ott van a másik két lány(kb.mindig ott vannak) csak velük foglalkozik,engem otthagyva.A másik két lánnyal bármennyire is megakarom kedveltetni magamat valahogy nem sikerül.
2018. jún. 13. 15:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és még az,hogy az a története hogy a barátnőm és a mondjuk B lány legeslegjobb barátnők voltak,mindent eggyüt csináltak amielőtt összevesztek.Ezután jöttem én neki de rá egy hónara kibékült a B lánnyal és azóta inkább vele törödik és suli után nem is szoktunk nagyon beszélni
2018. jún. 13. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kihasznál és kibeszél rólad mindent, talán új barátnőre lenne szükséged...
2018. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyira jo, hogy nem csajnak szulettem.
2018. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!