Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek meg egy barátot?

Nor bika kérdése:

Hogyan szerezzek meg egy barátot?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nekem nagyon szimpatikus. Ritkán beszélünk egymással, az a baj hogy többen is foglalkoznak vele, de én rossznak érezném, ha félbeszakítanám őket.

2018. jún. 23. 12:30
 1/2 mosolyogj! válasza:

Írj neki üzenetet/ hívd el valahova (sörözni stb) ahol nincsenek olyan sokan körülötte. Ha ezek nem opciók próbálj meg bekapcsolódni a beszélgetéseibe amikor épp mással beszél, persze csak ha nem valami személyes téma megy.

Vagy ha esetleg van közös ismerősötök, megkérheted hogy segítsen.

2018. jún. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Nor bika. Hány éves vagy? Tegyük fel hogy általános iskolába jársz. Ha így van (gondolom nem, de én akkor is leírom) és érzed, hogy ő is foglalkozik veled, akkor menj oda hozzá bátran, és hívd el valahova... Akár magadhoz, akár játszótérre (vagy ha nagyobb vagy akkor nyilván nem oda), vagy csak beszélgetni. Ha épp ott van más, akkor hagyd, vagy ha merész vagy, akkor szólítsd meg, és ha odamegy hozzád, akkor mondd neki, hogy nem lenne-e kedve elmenni x helyre y napon z órakor. Ha meg te mész oda hozzá, akkor.. hívd távolabb..


De ez nyilván nem csak általános suliban van így csak.. nálam ez egy régi szép emlék egy barátság kezdetéről amikor még általánosba jártam:D

2018. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!