Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdjek el barátkozni...

Hogyan kezdjek el barátkozni a volt osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Mindketten fiúk vagyunk, 18 évesek. Általánosban egy osztályba jártunk, már akkor sem beszéltünk sokat, de nem is útáltuk egymást, más baráti körben voltunk.


Tegnap este bejelöltem FB-on, visszajelölt. Hogyan kéne elkezdenem? Megkérdezzem hogy sikerült az érettségi?



2018. jún. 26. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Honnan jutott most eszedbe?
2018. jún. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak a FB "kidobta", hogy jelöljem be, vagy valami hasonló. Aztán nincs túl sok ismerősöm alapból. (33 xD)
2018. jún. 26. 08:10
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ha 4-8 évig egy osztályba jártatok, és nem sikerült barátokká válni ennyi év alatt, akkor most már ne erőltesd.


Amúgy ez a hogy sikerült az érettségi dolog nyilván hülye kérdés, volt bizonyítványosztás (érettségi bizonyítványra gondolok), ha kapott olyat, akkor nyilván sikerült neki.

2018. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megkérdezheted, hogy mi van vele biztosan örülni fog. Azzal nincs semmi baj, hogy régen más társaságban voltatok, azóta eltelt jó pár év és mindenki változhat. Általános iskola után nem sok osztálytárs között marad meg a viszony ilyenkor olyan mintha újból barátkoznátnának az akkori barátok. Ha esetleg kell valami tanács akkor nyugodtan írhatsz nekem is. Sok sikert.
2018. jún. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!