Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék vele barátkozni....

Szeretnék vele barátkozni. Vajon ő is?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy megismerkedtem egy gyerekkel, aki 2 évvel fiatalabb nálam. Együtt jártunk egy szakkörre először folyamatosan piszkált, én nem hagytam magam... Szerintem rájött, hogy ezt nem kéne, odajött hozzám (általános iskolában) szünetben, és meghívott engem az utcájuk végén levő játszótérre. Beleegyeztem, csak hogy nem jött el. A következő nap már péntek volt, az utolsó iskolai nap. Csütörtökön igazából esett az eső, és éppen edzésről hazafelé néztem be oda a játszótérre, hogy ott van-e. Nem volt ott. Holnap (utolsó napon, pénteken) azt mondta, hogy ott volt... Na mindegy. Megkérdeztem hol lakik, de olyan ügyes voltam, hogy elfelejtettem. Ő se mondta el, hogy hányadik emelet, hányadik ajtó, meg hogy az apukájának/anyukájának a neve van kiírva... Na mindegy. Jött az évzáró, kihívtak az aulában arra a színpad szerűségre átvenni egy könyvet, láttam őt, integetett nekem... Na most mivel megbeszéltük PÉNTEKEN, hogy Szombaton lejön, meg hogy hét közben is szinte minden nap, így én is lementem szinte minden nap, más-más időkben. Egyszer sem volt ott... Viszont ezt nem tudtam vele megbeszélni, mert ugye jött az évzáró, ott láttam, hogy integet nekem, és mivel picit dühös voltam rá, megráztam a fejem, és másfele néztem... Na most ezért meg magamra vagyok dühös... Mit tegyek? Talán a nyáron lenne esély találkozni vele? Mert semmi elérhetősége nincsen meg.. Jó, nyilván nem tudok odateleportálni hozzá, ti sem tudtok mást mondani, hogy jövőre, meg hogy talán a nyáron...

Na most elmondom a koromat. 11 éves vagyok, ő meg 8, viszont azért 2 évvel fiatalabb nálam, mert én jövőre 5. osztályos leszek ő meg 3. osztályos. Ez a baj, én felsős leszek, ő meg marad alsós..


Na most nagyon nagyon szépen kérek mindenkit, hogy kíméljetek az ilyen kocka meg hogy 11 évesen én nem a gép előtt ültem válaszoktól... Nekem sok múlik ezen. Sosem voltam az a barátkozós típus, ja, és még azt kihagytam a storyból, hogy amikor meghívott a játszótérre, még szünet volt, beszélgettünk, stb., és azt mondta szó szerint, hogy "Lehetnénk barátok is". Hát én meg erre is azt mondtam hogy persze:D

Szerintem ő is akar a barátom lenni, csak gondolom valami közbejött neki, mert ő jött oda meghívni, meg hogy lehetnénk barátok is. Nem mondhatom azt, hogy köcsög, mert ő hív meg és nem jön le, de picit a köcsög helyett kicsit finomabb szóval azért ez bennem van...



Szóval minden értelmes válasz elfogadok... Jó, nyilván jövőre majd talán találkozok vele és majd akkor, de ha valakinek van esetleg más ötlete, azt is szívesen elolvasom. Más baráttal kapcsolatban azt tudom válaszolni, hogy nem véletlen szeretnék vele ennyire barátkozni, mert... egyszerűen kicsi, és aranyos... Na most meg engem nézhettek köcsögnek hogy csak azért barátkozok vele mert aranyos... Nem csak ezért... Hanem mert gondolom jókat tudnánk játszani meg stb.

Természetesen van néhány barátom, nem sok, de épp annyi, amennyi kell. De én most ennél nagyon leragadtam...


Helyesírási/fogalmazási hibáktól tekintsetek el:d

Minden értelmes választ köszönök szépen!



2018. jún. 22. 10:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha kihagytam valamit, azt megpróbálom minél hamarabb pótolni... Tudom, hogy valamit kihagytam, csak most már nem jut eszembe:/
2018. jún. 22. 10:47
 2/7 anonim válasza:
Szia!Szerintem ez teljesen normális amit érzel,és ne görcsölj ezen.Esetleg kérdezd meg a szüleidet/anyukád/apukád hogy nem-e ismerik az ő szüleit,...."kutass" egy kicsit de ne ess túlzásba.Ha ő is szeretne veled barátkozni akkor szerintem ő sem hagyja ennyiben. Remélem segítettem! :)
2018. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen! Anyukám abban az iskolában tanít, és az ő osztályát is tanította idén. Nem tudom, megkérdezhetem tőle. Próbáltam már kutatni, rákerestem arra az utcára, a nevére, hátha fent van fb-n, de hát nem.. Megpróbálok majd a nyáron elmenni oda és.. hát nem akarok mindenhova felcsöngetni, nagyjából emlékszem a címre:d

És magától szerintem nem jött volna oda hozzám barátkozni, főleg hogy az előtte levő napon picit lecsesztem mert nem hagyott békén... De ha a szülei vették erre rá, hát az nem feltétlen egy jó barátság kezdete... Ki tudja?!

Mindenesetre köszönöm a választ!:)

2018. jún. 22. 12:14
 4/7 anonim válasza:
Ha sikerült a dolog akkor megirhatod privàtba ha szeretnéd!Sok szerencsét!:)
2018. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak hétfőn tudom meg. Most nem akarok mást elárulni az iskolámról, de annyit tudok, hogy nem 100%, hogy sikerül. Nagyon reménykedek! Nem hittem volna, hogy lesz egy normális ember, aki tényleg segít nekem:)
2018. jún. 23. 13:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Hétfő van :'D Nem sikerült felhívni, de máshogy sikerült! Elindultam lefelé az X utcába megnézni, hogy ott van-e. Nem hittem benne, hogy ott lesz, de azért elmentem... ÉS OTT VOLT! Megvan már az is, hogy hol lakik. Szóval... Remélem már minden jó lesz. Köszönöm a kemény 2 db viszont segítőkész választ!
2018. jún. 25. 21:00
 7/7 anonim válasza:
Hello! Megérte keresni végül?
2022. dec. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!