Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csajok ti is megbeszélitek...

Csajok ti is megbeszélitek egymás között pl barátnőitekkel, hogy kinek mekkora a melle az ismerőseitek között pl. a suliban vagy munkahelyen?

Figyelt kérdés

Vagy mekkora segge van ennek meg annak?

Ha igen akkor mért?



2018. jún. 29. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem, soha

Mert fejlettebb lények vagyunk, mint a pasik, akiknek máson se jár az agyuk, csak hogy kinek mi mekkora

2018. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Mi inkább azt, hogy kinek mekkora a farka
2018. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Woody Allen- A jáde skorpió átka: "ÉS a szemének hisz nem nekem?!"
2018. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na igen én is hallottam ilyet, és speciel engem is meglepet, pont ezért tettem fel a kérdést.

Aki gondolja írhat privátba is.

2018. jún. 29. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Engem inkább az lepett meg, hogy egy nő simán engedi a másiknak, hogy megfogja a mellét. Csak azért, hogy megnézze, milyen, és nem szex miatt.
2018. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
61%

Nem tudom más lányok miről beszélgetnek de én kerülöm az olyan lányokat akik kibeszélik egymást...

Mi a barátnőimmel inkább közös hobbijainkról beszélünk, filmekről, ruhákról, esetleg olyan pasikról aki tetszik nekünk. De nem a farkáról beszélünk vagy mit tudom én mit gondolnak az ide feljáró fiúk... :D

Hanem hogy hú de helyes, hú de magas, hú de szép a szeme/mosolya/haja :)

Ha női testrészekről beszélünk akkor csak egymáséról hogy ebben a gatyában jól néz-e ki a fenekem, vagy hogy nem látszik-e át a melltartó vonala a pólón keresztül :)

Egyszer a legjobb barátnőm megjegyezte hogy ebben a ruhában olyan mintha lenne mellem, na hát azon jót nevettünk de nem sértésnek szánta csak viccnek :)

2018. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Nincsenek barátnőim.
2018. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fish1 ***** válasza:
Nem. Nem érdekel, hogy kinek mekkora és milyen a teste vagy testrészei.
2018. jún. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!