Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők/Lányok! Ti a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok! Ti a szexuális élményeiteket egy férfival mennyire részletesen beszélitek meg a barátnőitekkel?

Figyelt kérdés
Csak a legjobb barátnőitekkel beszélitek meg ezeket?
2018. jún. 9. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Én egyik barátnőmmel sem beszélgetek ilyenekről, se részletesen, se felületesen. Nem tudom, honnan jött ez a hülyeség, egy komoly párkapcsolatban az ember nem fecsegi ki a hálószobája eseményeit, hiszen az az adott két emberre tartozó intim dolog. Nem a barátnőimmel élem meg, hanem a párommal, a többieknek semmi közük hozzá.


Ha valamilyen probléma merül fel vagy bizonytalan vagyok, akkor lehet, hogy arról megkérdezek egy közeli barátnőt, de nem avatom be mindenbe még akkor sem. De inkább édesanyámhoz fordulok tanácsért.

2018. jún. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem, én senkivel nem beszélem ki, mert ez magánügy és bármikor felhasználhatnák ellenem.


Ugyanakkor engem is taszít, ha egy nő kibeszéli az intim dolgait, mert az olyan közönséges és illetlen dolog - ráadásul nem tartozik senki másra!

2018. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Ez is pasi szokás.

A barátnőknek semmi köze ahhoz, hogy milyen az adott pasi, vagy mekkora a farka.

Kevés olyan primitív nő van, aki kifecsegi az intim dolgait.

2018. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Senkivel sem beszélem meg, magánügy.
2018. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom arra vagy kiváncsi hogy a farok méretet kibeszéljük-e. Még mindig leszrjuk.

Találjatok ki más hülyeséget.

2018. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Úgy konkrétan nem,csak felületesem esetleg teszünk néhány elszólást,poént.
2018. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Elsősorban a párommal beszélem meg, viszont azért sokat beszélgetünk erről barátnőimmel is, ugyanis vannak érdekes helyzetek pózok ötletek amiket jobb tudni mint nem tudni:)

Én élvezem ha nyitott valaki és lehet vele beszélgetni szexről, magazinokban is olvasok szexről.. az sincs véletlen:)


Szerintem természetes dolog megbeszélni a hálószobai dolgokat is, kár titkolózni! Számomra például a méret egy fontos dolog volt egy barátom akinek nagyobb volt, és vele nem tudtam igazán ellazulni egy másik pasimnak pedig kisebb volt a pénisze, és végül is barátnőmmel való beszélgetés folyamán kaptam tőle jó ötleteket tanácsokat amikkel sikerült javítani a szexen, úgyhogy én jónak tartom ha van akivel megbeszélhetem ezeket a dolgokat.

2018. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Pont nem a "farok méretre" gondoltam.

Hanem arra, hogy milyen szenvedélyesen, dominánsan viselkedik az ágyban.

Persze a részletekbe jobban elmerülve. Például, hogy hasra fektetett, jól meg......tt, csókolta közben a nyakadat és te élveztél egy fergetegeset.

Ilyesmikre gondolok. Bunkó nem akarok lenni, kíváncsiságból kérdezem.

2018. jún. 9. 12:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam a szexuális életemről különösebb beszélgetéseket folytatni senkivel. Van is, jó is, de magánügy. Ha kérdeznek, akkor szoktam válaszolni, de nem cseverészek róla, meg nem tartok élménybeszámolót.
2018. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy olyan barátnőm van, akivel kölcsönösen megosztunk mindent elejétől a végéig egymással. Hol, hogyan, meddig, mekkora. Minden apró részletre kitérünk.
2018. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!