Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik olyan oldal, ahol...

Létezik olyan oldal, ahol barátokat lehet találni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 7. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Itt is lehet akár.
2018. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ez engem is érdekelne. L/27
2018. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
anotalk
2018. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
16 éves lányom van. Nem volt még soha igaz barátnője,pedig nagyon klassz csaj csak kilóg a sorból,olyan értelemben,hogy ő nem bulizni vágyik,inni,cigizni pasizni. Mint a koroszzályában lévő lányok. Ennek ellenére nem nyomi. Nagy szája van,belevaló,kimondja amit gondol. Jó lelkű! Sok havernője van. Mindenki szereti aki ismeri,de olyan lány nincs,aki valóban igaz barátnő lenne. Most volt egy lány,akivel már azt hittem,hogy ő lehet az,de folyamatosan csalódik benne a lányom. Nem vagyok egy "minden lében kanál" anya,de most úgy érzem,h picit be kell segítenem. Adjatok tanácsokat kérlek!
2018. júl. 7. 22:35
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
barrátkozhatna fiukal
2018. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze,azt sem bánnám ha fiúkkal barátkozna. Sőt,van is fiú haverja.
2018. júl. 7. 22:42
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Bizonyára hozzájárul az, hogy az anyja akar neki még barátnőt is szerezni, meg azt hiszi, hogy mindent jobban tud és nem hagyja kibontakozni..
2018. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na,szupi,látom hogy nem én vagyok aki mindent jobban tud,hanem te. Örülök,hogy ilyen jól belelátsz a dolgokba. Én is látom,túl sok eszed nem lehet,de ne keseredj el,bizonyára úgy is lehet élni!
2018. júl. 8. 00:23
 9/13 October15 ***** válasza:

1.: Hamarabb kötném fel magam. A GYK olyan mint Vegas ami ott történt ott is marad. Ahányszor eddig megszegtem csak a szívás volt vele. [Barátság értelemben. Annyira még én sem vagyok hülye, hogy itt csajozzak. :D ]


26F

2018. júl. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Járjon közösségekbe. Hobbyja alapján, vallása alapján.

Mi érdekli?

2018. júl. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!