Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van jó chat oldal, ahol lehet...

Van jó chat oldal, ahol lehet barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 14:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Már használom az anotalk-ot, de s. z. a. r. Az a bajom, hogy ott mindenki vagy szemétkedik, vagy csak szexről akar beszélni. Régen voltam chatzy-n, de ott meg bunkók voltak páran. Szóval van olyan oldal, ahol rendes emberek vannak?
2017. jún. 30. 14:33
 2/12 A kérdező kommentje:
Az anotalk-on pl. van, hogy 10 percig normálisan beszélgetek valakivel, utána minden előzmény nélkül olyanokat kapok: szopjam ki a ge*it, meg egyen szét a rák, stb. Van olyan chat oldal, ahol értelmes emberek vannak és lehet velük ismerkedni, anélkül, hogy szemétkednének?
2017. jún. 30. 14:46
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem itt is egész jól lehet. Legalábbis ha megfelelő témában keresel, találsz olyat, akivel el lehet beszélgetni privatban is. Anotalknál hatékonyabb, legalábbis nálam.

A korodat és nemedet kiírhatnád, az segíthet, ha itt keresnél.

22F

2017. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Én is erre az oldalra voksolok.

23L

2017. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben, maradok gyakorin. Köszönöm válaszaitokat.
2017. jún. 30. 15:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez lehet talán a legnormálisabb, ide nem csak élettelen emberek járnak, és hallottam már olyat, hogy itt ismerkedtek meg és összeházasodtak, ahhoz képest a barátkozás gyerekjáték.
2017. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Ne finomkodj chatzyvel egy trágya domb kb, tisztelet a kivételnek ami nagyon kevés vagy rövid életű arrafelé.Amugy nincs ilyen chat már az összes kihalt vagy taj gyökerekkel van tele. De itt még azért vannak jo emberek bármire.
2017. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azért itt is kell számolni furcsaságokkal.


Ha kiírom, hogy F akkor nem történik semmi. Ha nem írom ki, kapásból kapok legalább 2 privatot ilyen primitíven, hogy "22 mi, F vagy L?" Természetesen válasz után soha többet nem írnak, akár lány kêrdezte, akár nem.


A beszélgetések kétharmada 7 üzenetváltás után egyszerűen abbamarad, nem kapok választ.


Hímnemű egyszer keresett meg, azóta rám van szállva, le se lehet vakarni, de már olyan régóta kitartó, hogy nem merem letiltani :D


Lányokkal eddig 5 alkalommal jutott el messengerig a beszélgetés, ebből 3 csak elfulladt idővel, 2-nek pedig csak lelki szemetes kellett, mert nehezebb időszaka volt, majd mikor minden rendben lett, ezt közölték, majd leléptek.


Szóval aki innen házasodott, az adjon már egy folyamatábrás dokumentációt, legyen olyan kedves :D

2017. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

alapító tagja voltam a gyikes chatzy-nek még évekkel ezelőtt.

undorító, kétszínű, ostoba emberek lepték el azóta, aki teheti ne lépjen fel oda soha. :)

2017. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9. Szintén én is kezdetek óta fenn voltam, aki normális volt az már régen elment mert kiismerte az ottani birkaszellemet.
2017. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!