Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy fiú barátom nálunk fog...

Egy fiú barátom nálunk fog aludni jövőhét pénteken és nagyon izgulok hogy mit tudnánk?

Figyelt kérdés
én 17 vagyok ő 18, és arra gondoltam hogy activityzhetnénk de kellene akkor egy olyan ami netes és jó, nekünk régebben volt ilyen rendes asztali de ki kellett dobni és most kétségbe vagyok esve mert nem találok egyet se a neten ami ugyan ilyen hogy van három fajta kártya, egy 3 egy 4 és egy 5 pontos és ha rájön a megoldásra akkor annyit léphet ahányas szám van a kártyán, és olyan lehetőségek voltak benne hogy beszélni, mutogatni vagy rajzolni kellett. Ilyesmi játék van a neten ami magyar nyelvű és élvezhető is? Vagy egyéb ötlet hogy mit csinálhatnánk?
2018. júl. 7. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Lány vagy?
2018. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell most izgulni,majd ráérsz akkor felizgulni.
2018. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Tabletop simulator,ott van rengeteg játék...sudoku..a régi kedvencek..csak 20 eu :D
2018. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem lehet, hogy ő más típusú estét képzel el?

Más játékokkal?

2018. júl. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, mivel ő meleg én meg leszbikus vagyok szóval ez elbukott 😀 azt a tabletop simulatort megnézem ma, köszi az ötletet ^-^
2018. júl. 8. 00:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Játszatok saját szavakkal, úgy még érdekesebb is. (Pontkülönbség meg akkor nem lesz, vagy mindketten elírjátok a saját szavaitok és megkértek egy harmadik embert, hogy találja ki melyik mennyi pontot érjen.)
2018. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felelsz vagy mersz.
2018. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!