Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hazudik a barátnőm?

Hazudik a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok sokszor úgy érzem h hazudik a csajom, mindig kitalál valami történetet ami nem igaz, szerintem csak abból kifolyólag h féltékennyé tegyen.. Mit tegyek hogy megtudjam hazudik vagy nem? Hogy deritsem ki?

2018. júl. 10. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván a logikus az hogy szakíts vele de ezt könnyű mondani. Szerintem ne hagyd hogy elérje a célját hogy féltékennyé tegyen, ha valamit bemesél ne foglalkozz vele csinálj úgy mint ha teljesen közömbös lennél a hülye története felé.
2018. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te is kezdj el történeteket kitalálni, hogy vajon mit reagál rá.
2018. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tegyél fel keresztkérdéseket és ha hazudik, akkor már aznap dobd ki.


Nem fog változni, egyik barátnőm folyamatosan túloz, kiszínez, kitalál, hozzátold, stb., gyakorlatilag már úgy vagyunk vele, hogy semmit nem hiszünk el neki.


Akkor lesz gáz, ha egyszer komolyan történik vele valami, mi meg kb. leszarjuk majd, hiszen úgyis mindig kamuzik.

2018. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Le kell építeni az ilyen embereket. Rám nyomult egy 18 éves csaj, dumálgattunk sokat de kb 2-3 naponta volt valami amit egy hülye is levágna, hogy full kamu. Nem értem egyeseknek miért jó kiszínezni mindent vagy kamu sztorikat kitalálni.
2018. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!