Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek kíváncsi rám, ha...

Szerintetek kíváncsi rám, ha ezt írta?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akivel kb.negyedévente szoktam beszélgetni. Múltkor rámírt, dumáltunk és elment este aludni aztán írta, hogy ha van szeretnék beszélgetni akkor írjak. Nos, én nem írtam neki, mert senkire se szoktam ráírni,mert mindig félek, hogy csak akadék vagyok..na mindegy. És írta, hogy "látom,nem vagyok jó társaság" amire írtam is neki, hogy nem szeretek ráírni senkire.

Szerintetek ezek után ráírhatok vagy nem akar velem beszélgetni?


2018. júl. 10. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Írjál rá.
2018. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, kíváncsi. Írj rá, légy szíves.

Van egy ugyanilyen, szerintem kissé önbizalomhiányos barátnőm, sosem ír ő elsőnek, egy darabig azt hittem, nem érdeklem (mielőtt félreértenétek... én is lány vagyok, mindketten heterok vagyunk), de aztán egyszer elment inni, és rámírt részegen, hogy mennyire szarul esik neki, hogy nem keresem; ő nem mert keresni engem, mert azt gondolta, "sok", nem vagyok rá kíváncsi, pedig igazából nagyon is kedveltem és szerettem volna vele kicsit beszélni sokszor, de én is azt gondoltam, hogy nem kíváncsi rám, mert nem írt, pedig felajánlottam, hogy bármikor írhat/hívhat, ennek ellenére nem tette, mint utóbb kiderült, ezért. Szerencsére tisztáztuk a félreértést, találkoztunk utána többször, egy sokkal bizalmibb kapcsolat alakult ki köztünk, de ha akkor /részegen/ nem teszi meg az első lépést, akkor mindketten szegényebbek lennénk egy igazi barátnővel.

Szóval, csak magamat tudom ismételni, írj rá, ha van mondandód, hiszen megmondta magyarul, hogy szívesen beszélget veled. Negyedéves "szia, mizu"-kból sosem lesz mély barátság.

2018. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!