Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Multkor az egyik barátnőmmel...

Multkor az egyik barátnőmmel talizni akartam mert mélyponton voltam és kérdeztem tőle hogy mikor tudnánk talizni erre írta hogy a barátaival van meg a pasijával és kérdeztem hogy mikor tudnánk talizni erre kilépett facebook-bol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 16:08
 1/5 A kérdező kommentje:
A lényeg az hogy most ő akar talizni velem .Most ő van mélyponton .Nekem meg rendeződtek a dolgaim.
2016. márc. 1. 16:11
 2/5 A kérdező kommentje:
De eddig is akkor keresett ha a barátnőivel összekapott és probáltam nemegyszer beszélgetni a problémáról meg segiteni de ő Sosem akar beszélni rola .Akk minek akar velem talizni?
2016. márc. 1. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt valaszolod mint o, vagy meg nyiltabban.
2016. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
A nők között szoktak leni ilyen felemás kapcsolatok, ahol az egyik a másikon éli ki a függőségi viszony "gyönyöreit".
2016. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Ülj le vele és beszéljetek,mond azt,hogy te szívesen meghallgatod,meg fontos a barátságotok,de amit művelt veled az minősíthetetlen,cserben hagyott,nem hogy mélyponton voltál ezáltal,hogy közömbösen viselkedett még egyet beléd rúgott. Hiszen ha egy barát bajban van akkor ő az első nem azok a barátok akikkel mondjuk épp csak moziba ment volna. Barátság erről szól.


Szerintem ha ezt így megmondom,lehet már ki sem akarja önteni a szívét hanem elgondolkozik.


Azt még hozzá teheted,hogy "én is lehettem volna veled közömbös és mehettem volna a barátaimmal,téged meg szarban hagylak vigasztaljon a pasid vagy a többi barát stb.. De látod itt vagyok,segítek,mert nekem fontos vagy"



Hidd el nagyon jó módja,hogy akár többet ilyet ne csináljon és észhez térjen.


Az,hogy ugyan azt megcsinálod vele,nem érsz el semmit,abból ő nem tanul.


Abból fog,hogy szépen elmondod azokat amiket írtam nyilván saját szavaiddal.

2016. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!