Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találjam meg a régi...

Hogyan találjam meg a régi barátomat?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó barátom akik kiöltöztek külföldre.Régen kimentünk hozzájuk, de a szüleink összevesztek.Kb 11 évesek lehettünk, azóta eltelt 7 év.nagyon szeretném vele felvenni a kapcsolatot, de nem találom a közösségi oldalakon, egyedül a lakcímét tudom. Nagyon messze van, és mivel a szüleink összevesztek ezért nem hiszem, hogy szívesen látnának, de nekem nagyon hiányzik.

Azon is gondolkodtam, hogy ha én hiányoznék neki akkor biztos felkeresett volna.Szerintetek most mit tegyek?



2018. júl. 10. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod a lakcímét miért nem látogatod meg? 18 évesen simán mehetsz egyedül is. Esetleg facebookon is rákereshetnél. Nekem nagyon sok régi barátom eltűnt és sehogy se tudom őket megkeresni. Ha most nem lépsz akkor lehet hogy később már nem is tudsz.
2018. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy félek elmondani a szüleimnek, hogy meg akarom keresni. Nagyon csúnyán összevesztek.
2018. júl. 10. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne mond meg. Oda mész ahova akarsz.
2018. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj levelet. (:
2018. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!