Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat...

Hogyan szerezzek barátokat amikor túl gyáva vagyok?

Figyelt kérdés

Szeptembertől új suliban kezdek (költözés miatt). Debrecenből költözünk Pestre szóval nagyon messze leszek sajnos a régi a barátaimtól. Most új gimiben kezdek és félek hogy nem fogok tudni beilleszkedni. Én nagyon sok embert meg akarok ismerni csak nem tudom hogy... Mit mondjak nekik? Ha azt mondják hogy “Mesélj magadról” mit mondjak?

Annyira visszahúzódó vagyok idegen emberekkel hogy az nem igaz. Mit csináljak? Miket hozzak fel nekik?

Köszönöm előre is a segítséget!:)


2018. júl. 15. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
En se vagyok az az ismerkedos, kell egy kozos tema pl amikor beiratkozni mentem egy fiucsoport lolrol beszelt, beszeltek. Igy kialakulhat egy beszelgetes pl. Viszont megismerkedni valtani par szot mindenkivel lehet, kiismerni oket mar hoszabb ido.
2018. júl. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Szia, xy vagyok."

Ők is emberek. Nem fognak megenni. Ha kedves és nyitott leszel, biztosan szerzel majd barátokat.

2018. júl. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Menj el Ózhoz és kérj tőle bátorságot...
2018. júl. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Röviden? Ha a régi suliban voltak barátaid akkor az újban is lesznek :D Persze nehezebb úgy, hogy már ott ismerik egymást az emberek te pedig csak belecsöppensz, de ez csak az elején fog számítani. Csak legyél önmagad, beszélj magadról és mutass érdeklődést feléjük is. Ha valaki hív valahova csak indokolt esetben mondj nemet az elején, ez jó alkalom az ismerkedésre.
2018. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!