Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miről beszélgessünk?

Miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, de egyszerűen nem tudom mit mondjak neki, félek, unalmasnak tart.

2018. júl. 16. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
2018. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
először is nem tudjuk a nemed és az övét se, így nehéz ki indulni.
2018. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Az 1.világháború gazdasági, társadalmi és politikai következményeiről
2018. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy haverod van, akivel full felszínes a kapcsolatotok 😃


Egy baráttal egyrészt sosem lenne olyan, hogy nem találtok közös témát, másrészt egyáltalán nem kell, sőt nem is jó minden nap cseverészni, beszélgetni

2018. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy nagyon jó barátság sajnos nem így néz ki, hogy nincs téma. Ha fiúk vagytok, akkor lányokról kifogyhatatlanul lehet beszélgetni. Ha lányok, akkor a fiúkról. Ki kivel mit és hogyan csinálna. (alpárian hangzik, de ez így van)
2018. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon jó barátom egyszer átjött hozzám, de én nem voltam valami jó lelki állapotban, csak úgy ültem a teraszon, és néztem a fákat, bámultam ki a fejemből. Leült mellém és ő is nyugodtan csendben ült, és nézte velem a fákat. Kb. fél óra után én szólaltam meg, hogy együnk valamit, és elkezdünk beszélni, de az addigi csend csodálatosan tartalmas volt, tudtuk, hogy egyikünk sem kívánja a másiktól a szórakoztatást. Nem volt erőltetett, nem menekült haza, csak időt töltöttünk egymással szavak nélkül. Ettől (is) barát a barát.
2018. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A popsitokról. Xd 😅😅😅😅
2018. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!