Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miről beszélgessünk most?

Miről beszélgessünk most?

Figyelt kérdés
Na,szóval...arról van szó,hogy van egy fiú akivel egy hónapja megismertem egy 18 éves fiút egy keresztény tábkrban.Nagyon jó barátok lettünk.Sajnos nagyon messze lakik így nem tudjnk találkozni.Messengeren és telefonon tartjuk a kapcsolatot.A baj az,hogy közvetlenül nagyon jól érezzük magunkat,viszont közvetetten nagyon keveset beszélünk.Nem tudom milyen témákat dobjak fel neki.Úgy érzem el fog avulni így a kapcsolatunk.Ezt szeretném kijavítani.A fiú 18 éves,matek-infós,nagyon kocka leginkább Asassinsozik,van egy kisöccse.Szereti a sorozatokat,utálja a krimit.Olyan,mint én társadalmi szempontból,nehezen nyilik meg,illetve szeret hülyéskedni.Rólam annyit,hogy 14 éves vagyok,nagyon sokat tanulok,szeretek olvasni és a filmeket szeretem ,leginkább vigjáték,akció vagy romantikus.Nekem is van egy ugyanakkora öcsém.A fiúról annyit,hogy nagyon szereti a Marveles filmeket,én persze nem igazán ismerem őt.Előre is köszömöm a válaszaitokat.Privibe is varom válaszaitokat.Bocsi a hosszú sztory miatt...
2016. febr. 29. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

játszatok kérdez-feleleket :P egyet te kérdezel, egyet ő

így tök jól meg lehet ismerni egymást :)

2016. febr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg egymás kedvenc filmjeit és értékeljétek őket :)
2016. febr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!