Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az embereknek nincs igényük...

Az embereknek nincs igényük az őszinte, mély barátságokra?

Figyelt kérdés
Egyre inkább ezt látom magam körül. Én nagyon szeretnék barátokat, de mintha másoknak ez nem hiányozna, mindenki elvan a párjával meg a gyerekeivel (ha vannak), másra mintha nem is lenne szükségük. Alig akad egy-két kivétel.

2018. júl. 17. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
miért lenne, ha valakinek van párja? én meg pont azt nem értettem hogy minek még haverkodni ha van valaki akivel TÉNYLEG őszinte és intim a kapcsolatod, akivel mindent megbeszélhetsz bárhova elmehetsz stb. stb. (jobb esetben, a párod). nyilván te egyedül vagy azért akarsz ennyire kétségbeesetten társaságot. majd ha neked is lesz valakid talán megérted. de tényleg nem vágom mihez kellenének még extra emberek, amihez nem jó a párod. kibeszélni őt? az rég nem jó ha nem vele beszéled meg ha gondod van, szóval még ez sem áll fent.
2018. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem csak egy emberre lenne szükségem. Egy emberre, akivel olyan szoros a kapcsolatom, mint senki mással. Legyen a lelkitársam, a szerelmem és soha ne hagyjon el, másra nem lenne szükségem. Talán olyan emberekbe botlottál bele, akik olyanok mint én. De persze az is lehet hogy csak nem voltál nekik színpatikus.
2018. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Számomra nagyon fontosak a barátaim és a barátságaim ápolása, a közvetlen környezetemben is ezt látom.. Gyerekektől, párkapcsolatoktól, nagy távolságoktól függetlenül is. Persze lehet, hogy csak én vagyok ilyen szerencsés, de nekem csak a felszínesebb haveri kapcsolataim koptak el az évek alatt, a barátságaim évtizedesek (van, amelyik 2) és a mai napig maximálisan számíthatunk egymásra, még úgy is, hogy a közösen eltöltött idő jelentősen csökkent, amióta hatan 4 különböző országban élünk.
2018. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már jó pár önmagát barátomnak/barátnőmnek nevezett emberben csalódtam, így mély módon megnyílni már nem fogok, csak a társamnak (ha lesz). Egymás számára leszünk a legőszintébb barátok és bizalmasok.
2018. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van igényük, de csak úgy, hogy ők kapjanak. Adni már derogál nekik. Akkor már úgy viselkednek, mint akiknek a haját húznák. Csak kapni, azt szeretnék. Csak hát ez nem így működik.
2018. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt az idézetet szeretem, mert a mai magyar társadalomról sokmindent elmond, és így vlaszolok a kérdésre:


"Mindenkinek hiszek, aztán rájövök, mások csak saját céljaikra akarnak felhasználni. Azt hittem, az emberek jók. Rájöttem, nem azok. A legtöbben önzők, épp a nyomor miatt, amiben élnek: az állandó nélkülözés, az állandó igazságtalanságok miatt.

Csalódtak bennem, csalódtam bennük." /Sándor Mária/


És ezért nincs igényük már a másikra...

2018. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Érdek barátság : haszon,visszaadni nem igazan kell sokat vagy gyakran

Barátság : kölcsönös

2018. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a leendő páromnak lesznek barátai,annak csak örülni fogok. Én személy szerint viszont nem akarok mar barátokat,csak egy normális parkapcsolatot,ahol a párom a párom es egyben a legjobb barátom is. :) 23L
2018. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Introvertáltaknak nagy szűkségük van rá, de baziválogatósak.
2018. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 éves vagyok, fiú, introvertált


Van párom mégis keresek barátokat, mert úgy érzem szükségem van rá. Az ember párja sem ér rá mindig és nem is feltétlen jó folyton egy ember társaságában lenni.

2018. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!