Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyes embereknek miért olyan...

Egyes embereknek miért olyan fontos, hogy mindig az legyen amit akarnak és igyekeznek másokat is rávenni, hogy úgy csináljanak mindent, ahogy ők akarják?

Figyelt kérdés
Ez lenne a dominancia? Vagy pusztán sült parasztság az egész? Engem például sosem zavart ki mit tett, ha azáltal nem okozott súlyos károkat nekem. Ha ő úgy látja jónak, hát tegye azt. Sajnos sok emberben megfigyeltem, hogy mindenképp szeretnének másokat irányítani, és nem tudom ezt a fajta magatartásmódot megérteni. Miért ilyenek? Miért nem tudnak a maguk dolgával foglalkozni? Sajnos nem tehetek más, minthogy rühellem őket, mert szinte minden társaságban akad egy-két ilyen terrorizáló ember.
2017. jún. 18. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezeket mind nyakon kell baxni.
2017. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is mind ilyen köztük, de szerintem sokan azért viselkednek így, mert ezzel kapnak visszaigazolást, hogy amit ők csinálnak/gondolnak, az jó és helyes.
2017. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1


Hát lehet, hogy hatásosabb lenne mint észre sem venni őket. Látszólag amíg nem húznak fel addig le sem állnak.

2017. jún. 18. 12:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem pusztán selejtesek genetikailag, így születtek. Azon gyerekekből lesznek ilyenek, akik már az oviban, suliban agresszívek társaikkal, szívatják gyengébbeknek vélt társaikat, vagy akár fizikailag is bántják őket. Ez kizárt, hogy nem veleszületett dolog. Felesleges okokat keresni szerintem, mivel nincsenek, pusztán az egész lényük megnyilvánulása ez.
2017. jún. 18. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha felesleges okokat keresni, akkor mi a kérdésed célja?
2017. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szapulni őket közösen, mert jó érzés. Kicsit oldja a feszültséget. Sosem csináltál ilyet? :)
2017. jún. 18. 22:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek nem domináns emberek, mert szoronganak belül és az, hogy mások máshogy élik az életüket, elbizonytalanítja őket, hogy talán mégse az övék az egyetlen helyes életmód. Tipikusan tele van velük a GYIK, mert arctalanul könnyebb osztani az észt.
2017. jún. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tőlem szapuld őket, ha ez jól esik, nincs ezzel gond, egy kis kibeszéléssel még nem ártasz senkinek. Csak akkor írd oda a kérdésedhez, hogy ez a célod, mert akkor nem fárasztom magam azzal, hogy mélyebben megyek a témába.
2017. jún. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8


Ettől eltekintve szívesen belemegyek a témába mélyebben veled ha van kedved, mert tényleg meg akarom érteni őket. Tudom, hogy valamilyen szintű lelki probléma a fő gond, ez lehetett gyerekkori sérülés is, trauma, elvált szülők, esetleg rideg anya.

2017. jún. 20. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!