Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan nyíljak meg mások...

Hogyan nyíljak meg mások elött? Hogyan legyek barátkozósabb?

Figyelt kérdés
Egyetemre megyek, és nem akarom, hogy ugyan az történjen, mint a gimiben. Nagyon nehezen barátkozom, nehezen bízok meg az emberekben, így lassan nyílok meg és mire feloldódom egy társaságban már késő. Már mindenkinek megvannak a barátai és én csak a fura néma csaj maradok. Hogyan barátkozzak gyorsabban? Nem szeretnék az lenni aki nem beszél csak mindig halgat, de nem tudom hogy kezdeményezzek beszélgetést.

2018. júl. 26. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Nem kell egybol megnyilni.. baratkozos idoszakba eleg ha beszegettek tok mindegy mirol fiukrol sulirol nem kell nagyon mely szemelyes dolgokrol.

Oldodj fel ne feszulj be az ember kozt menj oda olyanhoz aki ugyan ugy egyedul van mondd hogy izgulsz nem ismersz senkit o hogy van ezzel ilyenek aztan kialakul.

2018. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél részt programokon. Lehet ez buli, szakkör, kollégium, akármi, ahol emberek vannak csoportokban.
2018. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igyekszem nem ráfeszülni a dologra, de nem egyszerű :/
2018. júl. 30. 14:19
 4/4 anonim válasza:

Én is kicsit így vagyok, nyugi.

Majd csak lesz valahogy :)

2018. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!