Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt mondja alig ismer, ez...

Azt mondja alig ismer, ez miért lehet? Mi mindent kéne mondanom, csinálnom, hogy ez ne így legyen? Milyen téren nyíljak meg jobban?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátom a minap azt mondta, hogy tök fura, de ő úgy érzi, mintha alig ismerne... Persze ez elég rosszul esett, de elgondolkodtam, hogy miben kéne változtatnom, de nem tudom.

Főleg azért, mert engem ez teljesen megdöbbentett, mert ő az aki a legtöbb mindent tud rólam, és pont ő mondja ezt?!

Addig oké, hogy nyíljak meg előtte, de miben? Mit mondjak? Szoktam mesélni, hogy mi történik velem (csak mivel nincs túl izgalmas életem, ezért ez nem túl sok), és mélyebb dolgokról is, pl. a családomról, ami épp megy tönkre, de tény, hogy fiúügyekről (ezek lennének az un. "szívügyek"?) nem beszélek órákat, mert nincs barátom, nem is alakul semmi, de még csak nem is tetszik jelenleg senki, akkor nyilván erről nem tudok mesélni. Na nem írom le az egész életemet, nem is ez a lényeg, csak úgy általánosságban kérdezem, hogy...


...nektek mit jelent az, ha megnyíltok valakinek? Mi az ami megnyílásnak számít, mi az ami nem, mi tartozna egy szoros de egészséges kapcsolatba?


Köszönöm a segítséget! :)



2014. ápr. 6. 16:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy tény, hogy nem vagyok az a könnyen megnyíló típus, de ezen próbálok változtatni, és pont ő az, akiben abszolút megbízok, szóval majd igyekszem.
2014. ápr. 6. 16:54
 2/2 dominogirl válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne tudni, hogy jól érezze magát. Csak bökd ki amit gondolsz, majd vagy rájön, hogy ez értelmetlen volt vagy majd elmondja, hogy mi bántja, és beszélgethettek róla.
2014. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!