Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt mondtam a barátnőmnek,...

Azt mondtam a barátnőmnek, hogy megyek augusztustól dolgozom diákmunkán, de visszamondták, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Májusban találtunk közösen, be is jelentkeztünk, én azért nem kerestem mást. Erre az utolsó nap kitalálja, hogy nem tud jönni. Meg hazudozott, erre kiderült, hogy talált mást.


Folyamatosan csesztetett, ezért mondtam neki, hogy én is talált, de sajnos időkötben visszamondták.


2018. júl. 29. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
ööö... mi a kérdésed pontosan?
2018. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy mit csinálj? Tanulj meg érthetően fogalmazni.
2018. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mit találjak ki, hogy miért nem dolgozom, vagy megmondjam-e, mert akkpr basztatni fog.
2018. júl. 29. 14:57
 4/6 anonim ***** válasza:
ha tényleg találtál csak visszamondták, akkor abban nincs mit szégyelni.
2018. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nevezed a barátnődnek, ha csak összevissza hazudoztok egymásnak meg basztatjátok egymást? A barátság nem ilyen. Ha valóban barátnők lennétek, fel sem merülne, hogy ne mondd el neki az igazat.
2018. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ő cseszett át, mert én azért nem kerestem más munkát...


Na mindegy, ha rákérdez, majd megmondom.


3 hete még úgy volt, hogy megyek, de közben rájöttek, hogy nem kell még egy gyakornok, vagy valami protkósnak kell a hely.

2018. júl. 29. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!