Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 28 évesen barátkozni?

28 évesen barátkozni?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, van pár haverom, de velük is csak a hülyülés megy, meg ők fiúk :D


Mindig is vágytam egy igazi barátnőre, bár nem vagyok tipikus csaj, néha jó lenne pár csajos program.


Igazából csak a férjem van, akivel bármit tudok csinálni, de hát neki is van néha dolga/haverjai...


Igaz most az is nehezíti a helyzetet, hogy babát várok, de amúgy se az átpiált éjszakai fetrengést értem csajos program alatt.


Hol, merre keressek, van-e esélyem ilyesmire?


(Próbálkoztam kismamák között de nem sok sikerrel).


2018. júl. 30. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Mission impossible.
2018. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Innentől csak a kismamák maradnak, mert a többi nőt nemigen érdeklik ezek a babás meg szülős dolgok. Nemsokára te sem tudsz majd egyébről beszélni.
2018. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyire tévedtek! :) Én 24 éves nő vagyok. Igaz, nincs még gyerekem, de szívesen barátkoznék veled. Elsőre nekem úgy tűnik, hogy azonos az értékrendünk, és hiányoznak nekem is a rendes programok.
2018. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
#3 Hidd el, unni fogod te is majd, ha azt kell hallgatni, milyen volt szülni és milyet kakált a gyerek.:)
2018. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bátorság kell és próbálkozni ismerkedni. Sok helyen lehet, csak alapvetően errefelé zárkózottabbak vagyunk, nem nagyon van megszokva, hogy egymáshoz szólunk idegenként. Ezért én azokat a helyeket szeretem a legjobban, ahol valami aktív tevékenység történik és betudsz kapcsolódni akár társaságokba is. Magán a tevékenységen van ilyenkor a fókusz, plusz oldja a feszültséget, mert miatta beszélni kell amúgy is egymáshoz. Egyszerűbb így nyitni általában.


Milyen ilyesmi események, tevékenységek lehetnek? Bármi ami érdekel. Rajzolni szeretsz? Mondjuk most nyáron vannak szabadtéri rajzolások akár kezdőknek is, pl. elmenni egy ilyesmire. A melletted lévőkkel tudsz a rajzokról, a technikákról, a trükkökről (stb.) beszélgetni kezdésként, a többi meg úgyis jön majd.


Érdekel a főzés? Szintén több szabadtéri program van most, ahol pl. házi recepteket mutatnak be egymásnak, készítés közben összelehet barátkozni.


Szereted a játékokat? Van több projekt is, ami mondjuk a társasozással foglalkozik. Segítenek a szabályokat is megtanítani, ha még nem játszottál az adott játékkal, emellett eldöntheted hány emberrel érzed jól magad: odamehetsz 2-3 emberhez, de ha többel ismerkednél, a nagyobb társaságokhoz is könnyen betudsz csatlakozni. Ráadásul még jókat is fogtok nevetni.


Ha már egy emberrel jól elvoltál - ami kétlem hogy ne sikerülne - utána kérd el az elérhetőségét. Ha megadja, akkor tudtok programokat szervezni, akár csak beülni kávézni valahova vagy akármi. Később majd kiderül van-e bennetek még közös pont, de addig is jó érzés lesz találkozgatni új személyekkel, látni fogod hogy nyitnak feléd.

2018. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 Ha igazad lesz ezúttal, akkor esküszöm szólni fogok. :)
2018. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz tényleg. Mert olyat még találni, akivel elcseverészel, de barátságot bazinehéz.


Közös érdeklődés kell, tehát hobbin keresztülkmint ahogy fentebb írja egy válaszoló, meg kell teremteni a lehetőséget) és ismerősökön keresztül a legkönnyebb ismerkedni.

2018. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ènis szívesen beszélgetek.

A gyerek témát meg úgyse fogom megunni,mivel gyerekekkel foglalkozom:DD

25/L

2018. aug. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!