Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem fog ez a barátságunk...

Nem fog ez a barátságunk rovására menni?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, még nem vették be a bölcsibe a kisfiát,majd csak szeptembertől. Viszont menne dolgozni mert most költöztek albérletbe a párjával (aki nem a kisfia apja mert ő nem tart igényt a gyerekére de ez hosszú sztori).

Megkért hogy vigyázzak a kisfiára addig amíg nem veszik be a bölcsibe, csak egy hónapról lenne szó mert hogy akkor nem veszik fel a melóhelyre stb. Jelenleg van munkám, de mivel nem szeretem addig lenne időm másikat keresni, szóval jól jönne nekem is. De sajnos ingyen nem tudom vállalni, bármennyire szeretnék segíteni,különben felkopik az állam ha bevétel nélkül maradok. Az elején 140ezerről volt szó, úgy hogy heti 160 óra, plusz az oda-vissza út3 óra naponta.


A párja sokallta, 80ezret tartja reálisnak, de ebből nem tudom fizetni a kiadásaim. 50 ezreket költ csak cigire egyébként...


Szeretnék segíteni, de ennem nekem is kell,rezsit én is fizetek pl és még ezernyi kiadásom van nekem is.

De nem szeretném ha rámenne a barátságunk erre az egy hónapra...


2018. aug. 2. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Heti 160 óra hogy jön össze ?
2018. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele.Menekülj ki ebből a helyzetből.Ez sehogyan sem lesz jó,mert a napi 3órás út is pénzben van.A kaja is pénzben van,ez sehogyan sem lessz jó.
2018. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hétfőtől péntekig 8 órában amíg ő dolgozik, 1 hónapon keresztül, az 160 óra.
2018. aug. 2. 16:36
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos mindig csak akkor hív ha valami gondja van, és segítség kell neki. Ha nekem van bajom nem veszi fel a telefont. :/
2018. aug. 2. 18:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ő sem csak azért megy vissza dolgozni, mert annyira szereti a munkáját, hanem bizony azért a fránya pénzért.

Ha nem érti meg, hogy nem fénnyel táplálkozol, akkor így járt. Nem hiszem, hogy sajnálnék egy ilyen barátot.

Vagy eleve, mit kezdene a barátnőd, ha olyan barátnője lenne, mint én, akinek a vérnyomása két másodperc alatt van kétszázon, ha gyerekvisítást hall, úgyhogy egyáltalán nem vigyázok gyerekekre, semmi pénzért?

2018. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vállalnám, pláne nem 80 ezerért. Láthatóan nem vagy fontos a "barátnődnek".
2018. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semennyi pénzért nem vállalnám.

Ez a barátság se az igazi.

2018. aug. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos mindig csak akkor hív ha kell neki valami. Egem nem kérdez meg hogy vagyok, nem lehet szóhoz jutni, egyetlen mondatot nem tudok elmondani.

Csak én gondoltam,hogy ez egy barátság,valójában a lelki szemetese voltam. Arra jutottam, hogy megszakítom vele a kapcsolatot, mert én nem számíthatok rá,ha nekem van problémám még a telefont sem veszi fel,hogy meghallgasson.

2018. aug. 4. 22:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Be ne vállald.


Csak kihasználna,ennyi.

2018. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!