Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jó barátom van, ugye? Tárgyaln...

Jó barátom van, ugye? Tárgyalnátok még vele?

Figyelt kérdés

20 év felettiek vagyunk, és lett egy új haverom, akivel sok helyre elmászkáltunk. Ez a haver tisztel, mert mivel nem ismer, olyan képet mutathattam neki, amilyet akartam.

Erre egy gyerekkori úgy nevezett barátom azt mondta neki, hogy én még szűz vagyok.

Felhívott az új haver, és elmondta ezt, de nem vette komolyan, és csak röhögtünk rajta.


Én rohadtul nem szeretem, és nem is értem miért kell egy gyerekkori barát múltját kibeszélni? Mire jó ez ugyan neki? A rosszindulaton kívül másra nem tudok gondolni. Ő vajon mit szólna, ha egy új társaságban beszámolnék az összes retardáltságáról?


Egyébként az új haver el is hívott magukkal bulizni. Egy olyan társaságra, ahol hogy is mondjam, elég sokat adnak a külsőségekre. Bármelyikük pólója valószínűleg többet ér, mint az én egész szettem. Mutatta az új haver, hogy most vett 50 ezerért nadrágot, a haverja pedig 4 millióért használt sportkocsit. Eléggé jól tudok alkalmazkodni, de valószínűleg minden igyekezetemre is azért valamennyire szarul fogom érezni magamat, amiért kitűnök közülük. Az állítólagos régi barátom bunkósága pedig rátesz egy lapáttal.

Eléggé kínos lenne, ha a szórakozóhelyen 10-15 ember előtt szóba kerülne ez a szüzes téma, és csámcsognának rajta.

Nyilván könnyű olyan semmitmondó tanácsokat adni, hogy ne foglalkozzak másokkal. Mégis miért ne foglalkozzak, ha egyszer kapcsolatba fogok kerülni velük? Nekem talán teljesen mindegy a hozzám való viszonyulásuk?


2018. aug. 5. 17:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Amúgy akik nem szeretnek sokat olvasni, azoknak elég elolvasni az első pár mondatot :D


Direkt úgy fogalmaztam meg az egészet, hogy aki nem akar sokat olvasni, az is rögtön megértse, aki viszont igen, annak meg legyen egy kicsit bővebb a történet :)

2018. aug. 5. 17:30
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg,de elég gyerekes vagy,hogy ezen így ki vagy bukva. Ha szűz vagy,ha nem....Mondd meg őszintén: kinek mi köze van hozzá?
2018. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20+ éves vagy és szerinted a szüzesség egy elítélendő dolog? Amúgy meg hogy jön a szüzességedgez az, hogy az új haverod gazdag? Mi köze az egyiknek a másikhoz?
2018. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók, csak azért vagyok kibukva, mert egy szórakozóhelyen (aminek a lényege az ismerkedés), nem akarok egy olyan rohadt kínos szituáció keveredni, ami a szexuális életemet érinti :D

Lehet nektek ez mindegy, de a haveromat ismerve biztosan szóba fogja hozni a dolgot.

2018. aug. 5. 17:41
 5/12 A kérdező kommentje:
Különben szerintetek az rendben van, hogy az egyik barát a másik barátja magánéletéről beszéljen????
2018. aug. 5. 17:43
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem kínos,megmondod,hogy kamu. Ennyi.

Nem,nincs rendben. Nekem látod ezért nincsenek barátaim (igaz én lány vagyok),mert rengetegszer kavarják a sz@rt,rosszakarók stb....Szerintem tarts most a "barátoddal" egy kis távolságot. Ilyen barátok mellett ellenségre szükséged sincs..:D

2018. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tisztelt 6.-os!

Na ugye, te lány vagy. Nálatok még tisztelendő dolog is, ha szüzek vagytok, de a másik nemnél ez pont fordítva van. Amekkora királyság a minél több szex (bizonyos embereknél), azzal ellentétesen arányosan gáz a szüzesség.

2018. aug. 5. 17:51
 8/12 anonim ***** válasza:
A gyerekkori barátod árulása valóban gáz de azt én sem értem mit görcsölsz azon hogy szűz vagy még.Ha megatívan reagálnak rá, az őket minősíti, nem téged.Ezt kéne megértened.
2018. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Rendkívül felszínes vagy , remélem tudod!

Ez a "menő" társaságba való beilleszkedési kényszer meg így 20 év felett eléggé gáz...

2018. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9.: Mindenkinek joga van felszínesnek lenni, és az ítélkezés még gázabb.
2018. aug. 5. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!