Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedhetnek meg egy...

Hogyan ismerkedhetnek meg egy híres emberrel?

Figyelt kérdés
Szívesen megismernek közelebbről egy külföldi híresseget, mivel nagyon szimpatikusnak tűnik. De nem tudom hogy kezdemenyezhetnek barmit is felé. Egyébként nem összejonni szeretnék vele meg nem vagyok belé szerelmes, csak szeretném megismerni, beszélgetni vele stb.

2018. aug. 12. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ők is ugyan olyan emberek mint te meg én. Én ismerek két magyar hírességet közelebbről. Az egyiket még a hírneve előtt ismertem meg, a másikat édesanyukámon keresztül ismerem.


Nem hiszem el, hogy az emberek mért akarnának bárkit is megismerni csak azért mert híresek :) Ugyan olyan emberek...


Imádom Chris Prattet, de nem akarnám megismerni, csak szeretem a munkásságát.


Szerintem tegyél le róla.

2018. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy ugyanolyan emberek, ha meglatok valakit vagy hallomásból ismerek egy átlagos embert, őt is eldontom hogy szeretném e megismerni, és ha igen, rairok vagy szemelyesen beszélgetek vele. Ebből születnek a baratsagok, szerelmek vagy épp semmi nem lesz belőle.


Szóval én nem teszek le róla, tanácsot kértem, ötleteket.

2018. aug. 12. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!