Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mutatkozzak be?

Hogyan mutatkozzak be?

Figyelt kérdés
Egy ismeretlen társaságba ahol fiuk és lányok egyaránt megtalálhatóak, ott hogy célszerű bemutatkozni a lányoknak? Nekik is kezet nyújthatok mint egy srácnak. Mert felnőtteknél már láttam hasonlót hogy egy hölgynek is kezet nyújtanak, de hát a társaság fiatalos. A 3 arcra puszi az meg csak akkor megy ha már jobban ismerjük egymást. Viszont a kézfogás az lányoknál ilyen túl hivatlaosnak tűnik szóval ti hogy szoktátok?

2018. aug. 13. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem általában kezet szoktak nyújtani a korombeli fiúk. Volt hogy valaki puszit adott, de idegenektől nem szeretem. Egyébként illemtan szerint te mutatkozol be elsőnek, ezután pedig a nő nyújtja a kezét, csak ezt nem szokták ismerni.

23/L

2018. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én utálok puszilózni idegenekkel, de sokszor még olyanokkal is, akikkel amúgy jóba vagyok... kézfogás szerintem teljesen korrekt. 20/N
2018. aug. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális a kézfogás lányokkal bemutatkozásnál. De azért arra vigyázz, hogy ne csinálj egy mozdulattal origamit a kézfejéből...


Nekem egyszer egy havert bokán kellett rúgnom, hogy ember ne szorítsd már neki annyira.

2018. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hm. A hétvégén voltam a párom szüleinek egy bulijában, ott 2 - a baráti társaságukba tartozó, korombeli, értsd: +/- 3-4 év ha lehetett köztünk, nyilván nem kértem tőlük, hogy mutassanak személyit az életkoruk igazolására - én mutatkoztam be elsőként (én mondjuk mondtam a teljes nevemet), ők csak a keresztnevüket, és kész.



A puszi az egyéniség kérdése is. Volt olyan szitum, hogy egyből egy közvetlenebb lány úgy viselkedett, mintha ezer éve ismernénk egymást. Ezt is lehet szimpi és unszimpatikus módon csinálni. Szerintem. Nyilván szituációfüggő.

2018. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!